• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TW Stats v praxi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
jiné téma TW Stats je uzamčené, nedá se tam diskutovat, tak sem založil toto.
 

DeletedUser

Guest
pu

Já kupř. nechápu, jak využít plánovač útoku. Kdyby tu někdo mohl popsat svoje zkušenosti a jak přesně použít plánovač útoku. Dík.
 

DeletedUser

Guest
o

no vůbec nechápu k jak ho použít... zvolím cílovou vesnici, napisu svoje jmeno a v kroku 2 se me to ptá, které vesnice napadnou a zobrazí to moje vesnice !!!!??? Cele je to nejake zmatené...
 

DeletedUser

Guest
No z kterých vesnic budeš útočit. A z kterou nejpomalejší jednotkou budeš útočit ... Jasan?
 

DeletedUser

Guest
když to nechápeš tak to nepoužívej a vem si tužku a piš si to na papír :D
 

DeletedUser2029

Guest
Spíše by někdo, kdo umí rozumně anglicky a má přístup na EN fórum (tam má twstats své fórum) se mohl pokusit upozornit, že V CS1 to už skoro půl měsíce neaktualizuje změny kmene. Jak jinde (jiné světy a zeme) to netuším. Nezkoumal jsem.
 

DeletedUser

Guest
Spíše by někdo, kdo umí rozumně anglicky a má přístup na EN fórum (tam má twstats své fórum) se mohl pokusit upozornit, že V CS1 to už skoro půl měsíce neaktualizuje změny kmene. Jak jinde (jiné světy a zeme) to netuším. Nezkoumal jsem.

Nebo přímo kontaktovat Morthyho...

Ano kontakt mám přímo na ICQ, a pokud někdo(Turgone) sesumíruje myšlenky tak mu je předám...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a

a ten vysledek co to pak zobrazí v kroku 3 a převede se na BB kód, ten se dá někam vložit, aby z mých kupř. 5 vesnic ve 2 až 3 ráno automaticky vyrazila vojska a přesne 8:01 napadla cílovou vesnici?
 

DeletedUser

Guest
Ne to vážně nejde ... to by pak DK mohli hrát rovnou roboti...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru