• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TW stats

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý den,mám už druhá den problém s TW stats,nechce se mi načíst a to na žádném prohlížeči zkoušel jsem restartovat PC i všechy prihlížeše a nic,nevíte v čem to může být ?
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den,mám už druhá den problém s TW stats,nechce se mi načíst a to na žádném prohlížeči zkoušel jsem restartovat PC i všechy prihlížeše a nic,nevíte v čem to může být ?

Občas TW STATS má kráte výpadky.
Ale dva dni :shock:shock:shock
 

DeletedUser

Guest
No teď je to druhý den ptal jsem se spoluhráčů a jim funguje ale mě pořád nic a už fakt nevím co dále vymazal jsem si i cache a nic :(
 

DeletedUser

Guest
TW Stats není projekt tvůrců D.K, společnosti InnoGames, tudíž nelze bohužel čekat, že ti přímo poradíme, jak tento problém vyřešit.

Pokud jsi už změnil prohlížeč, vymazal cache i cookies, tak ti můžu už jen zkusit poradit nějaký anonymizer, jako je například tento: http://anonymouse.cz/anonymizer/, protože to může být způsobeno třeba kvůli tvé IP adrese, i když pochybuji.
 

DeletedUser

Guest
Prezident-Jonik:To vím že není ale tak napsal sem to sem kdyby s tím měl někdo problém stejný nebo ne :/ a přes ten anonimizer mi to funguje takze díky.

No ještě mi to funguje tak když dám u opery nastavit "opera turbo" ale to je pak rozliseni na facku :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Dotaz adresuj na support TW stats, zde ti s tím nepomůžeme...
LOCK
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru