• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TW stats

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13440

Guest
zdravím,
TW stats se neaktualizují, poslední data jsou za čtvrtek 15.10., a nyní už je neděle a stále beze změny.
Je to potřebný pracovní nástroj.
Spravuje se na něm něco, nebo jaký je stav?

děkuji
manni.my
 

DeletedUser38373

Guest
Zdravím Tě,



TW Stats nemá s DK ani InnoGames nic společného. Tudíž DK ani InnoGames nemá na starost jeho chod, správu ani nic podobného.
 

DeletedUser25426

Guest
TW stats nejsou součástí hry Divoké kmeny, je to samostatný projekt skupiny lidí.
INNO za jejich statistiky neodpovídá, ani je nespravuje...
 

DeletedUser13440

Guest
dobře, díky, napadlo mě jestli nevíte, co se s tím děje, ale ok, napsal jsem i tam
 

DeletedUser40852

Guest
Zdravím Tě,



TW Stats nemá s DK ani InnoGames nic společného. Tudíž DK ani InnoGames nemá na starost jeho chod, správu ani nic podobného.


Když spolu nemají nic společného, tak proč je na hlavní stránce fóra DK na TW Stats odkaz? To pak hodně lidí mate a myslí si že tospravují tvůrci hry.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Protože to je užitečná stránka, určena výlučně pro hráče Divokých kmenů, kteří ji rádi využívají. My však nejsme vlastníky této stránky a proto ji nemůžeme upravovat. V případě nefunkčnosti TW Stats doporučuji využít tento kontaktní formulář a v případě jakýchkoliv dalších otázek týkajíc se TW Stats, pište na email jon@clashrank.com[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT]
 

DeletedUser39802

Guest
Já na twstats najdu své dřívější světy jen svět 40 tam prostě nemám....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jak jsme již psali, nemáme oprávnění spravovat TW Stats, v případě, že tam jsou nějaké nesrovnalosti je potřeba se obrátit přímo na support TW Stats. Kontakt jsem již psal ve zprávě výše.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru