• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Učet

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím tak dneska se mi podařilo něco co se každému může zdát , na S47 jsem dal začít znova protože jsem si myslel že jsem na S46 . Dá se to nějak vyřešit nebo mám hold smůlu z mé nedbalosti ?
 

DeletedUser35385

Guest
S tím si myslím už nespravíš nič. :D A ja že prečo si od nás odyšiel tylere:shock seš cvok:shock:sorry
 

DeletedUser33829

Guest
Čistě teoreticky by Ti vesnici mohli vrátit nebo současnou Ti vystavit, tak jak jsi měl tu předchozí, ale tohle nedělají, takže Ti to nevrátí a už s tím nic neuděláš.
 

DeletedUser

Guest
odpověd jsem již dostal, hold stalo se co už s tím člověk už nic neudělá , jen si z toho člověk vezme ponaučení, možná si tam zajdu pro PB nebo to ještě zkusim ale je to kraj .... :shout, jinak nechtělo se mi odpovídat na zprávy tak jsem to řekl jen 2 lidem . Aspon budu mít vice času , uvidim jak se rozhodnu :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Pokud se necháš pozvat do kmenu, mohl bys dostat položku přemístění a tak se k nim dostat blíže, aby Ti mohli pomoci surovinami. Nový začátek je nevratný krok. Stejně jako když si smažete oznámení nebo zprávy.
 

DeletedUser33829

Guest
Svět 47 je na začátku, to by mu teď se surovinami moc nepomohli, to by si musel počkat.;)
 

DeletedUser40738

Guest
Zdravím tak dneska se mi podařilo něco co se každému může zdát , na S47 jsem dal začít znova protože jsem si myslel že jsem na S46 . Dá se to nějak vyřešit nebo mám hold smůlu z mé nedbalosti ?


Musím říct, že mě ta veska pěkně nakopla, dík :D:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru