• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Uměna poměru útočník><obránce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser21845
  • Vytvořeno

DeletedUser21845

Guest
Dobrý den

tak mám takový nápad. Existuje zde poměr útočníka a obránce to všichni známe. A já bych navrhoval aby se tento poměr zrušil, pokud by se jednalo o neaktivního hráče déle jak 5 dní.

Např:. Na s27 jsem od začátku hry farmil pár vesnic, ovšem logicky z dobrých farem, dost surovin a dost bodů. No takže oni jsou už 2 týdny neaktivní a bodově, armádně a nijak nerostou ale napadnout je již nemůžu protože je poměr útočník obránce.

Tak co vy na to? Nechtělo by to trošku upravit? Samozřejmě kdo je aktivní at to má jako ""ochranu"" ale proč se to má vstahovat na farmy.

A taky jak je možnné že někdo po 2 týdnech apsolutního nerůstu a snad i neaktivity(pochybuji že se logne, jukne kdo ho vyfarmil a odejde) není barbarskou vesnicí? Ted už to bude skoro 3 týden!!:cry
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajaj

Pokud by někdo kompetentní by se chtěl skutečně něco dozvědět,tak tě nebudou tlačit sem ale dají anketu,ovšem ne sem ale na všechny světy. Pochybuju že k tomu najdou odvahu.
 
Nahoru