• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Utok se slechticem

  • Zakladatel vlákna DeletedUser39940
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39940

Guest
Čus, hraju to chvíli.. mám 1300 popul.. a už na mě utočí hráč se 7 tisíc popul se šlechticem.. v nápovědě sem se dozveděl že pokud na mě utočí se šlechticem tak mi jde dolu oddanost a pak mi moji zem vezme.. ted mam diky tomu borcovi 25 oddanost.. a co se stane když mi jí dá uplně na nulu? to si jako přivlastní mojí vesnici? a jakou pak budu mít já? žádnou? neni to nějak vychcaný nebo tak?
 

DeletedUser33829

Guest
Je to tady krutá hra, hráče můžeš kompletně zlikvidovat.;)

Pokud Ti stáhne oddanost na nulu, tak o vesnici přijdeš a pokud žádnou nemáš, tak můžeš pak dát nový začátek a začneš od znovu na okraji mapy, případně bys mohl dát uprostřed vlastního kmene, pokud jsi v nějakém kmenu anebo po dobytí jít hrát na svět Casual, tam Ti první vesnici nikdo nedobude, protože nejde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39940

Guest
tak to je pěkná blbost :D
abych se tady patlal s vesnici a pak příde BIG EGO a veme mi jí.. :great
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39940

Guest
převedl jsem si vesnici na ten casual..
když liknu na svět kde jsem hral predtim tak mi to pise ze mi ji prebral ten hrac a muzu tam jet odznova.. kdyz dam hrat odznova tak pridu o tu vesnici na casualu nebo ne?
 

DeletedUser

Guest
O vesnici nepřijdeš, jak se jednou na Causal dostaneš, tak se můžeš na původní svět klidně vrátit s novou vesnicí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru