• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Válečné reparace a možnost vystoupení války přizvaných kmenů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35120
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
- kdyby byla cena stanovená, mohl by sběr(zřejmě spíš mincí) probíhat obdobně jako u vojenských táborů, až do konečné sumy - pak by se odevzdala.. (ale nevím jak by to bylo využívaný, a příjde mi to dost i ponižující)

- ohledně ukončení války - mám dojem, že se ptá spíš na souhlas spojeneckého kmene (ne toho s kterým válčí, tam mi to příjde samozřejmý) - přiznám se, že nevím jestli kmen může opustit válku bez jeho souhlasu (nikdy jsem mír nenabízela a i mě před pár dny zarazilo, že když se rozpadne kmen, který válku první vyhlásil, válka končí kompletně, ikdyž další přizvaní fungují dál).
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Rozhodovat o trvání války nebo jejím ukončení mohou - ve smyslu diplomatickém - jen dva kmeny - ten který válku vyhlásil a ten, kterému byla vyhlášena. Kmeny, které se do války přidají jako spojenci - z ní vystoupit nemohou. Válka pro ně končí až tehdy, když ji ukončí "hlavní" kmeny - buď tak, že vyhlašovatel napadený kmen totálně rozdrtí, nebo se kmen rozpadne, nebo se dohodnou na míru.
 

DeletedUser35120

Guest
proto je navrhuji ten druhej návrh aby mohli vystoupit z války samozřejmě se souhlasem protivníků
 

DeletedUser25426

Guest
Já myslím, že souhlas protivníka ani není potřeba - ty kmeny byly do války přizvaný svými spojenci - jim nikdo válku nevyhlásil ani oni ji nevyhlašovali...
Takže jen souhlas - nebo spíš oznámení spojencům, že už se nehodlají ve válce angažovat...
[SPOIL]Nějak si nedokážu představit, jak by žádali protistranu o povolení opuštění války - a jak by se to potom ve statistice vyhodnocovalo ;)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nebo jinak, ten, kdo je do války přizval, by měl mít možnost, je i z té války propustit. :hi
 

DeletedUser35120

Guest
a nebo tak biblosi ;-)

tak co Admini jste za tento návrh nebo proti?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru