• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výber sveta

DeletedUser

Guest
Vyhľadávač svetov prešiel ďalšou zmenou: štatistiky. Ako som už avizoval vo FAQ, urobil som kompletné štatistiky vyhľadávania. Po tom, čo odošlete požiadavku na vyhľadávanie, všetky údaje sa uložia v databáze (vrátanie svetov, v ktorých hľadáte) a taktiež sa ukladajú počty kliknutí v jednotlivom seid (search id). Základné štatistiky sú zobrazené pod vyhľadávaním - vidíte celkový počet vyhľadávaní (samozrejme, od doby, kedy sa pridali štatistiky a posledných 10 vyhľadávaní, kde vidíte od koho boli (užívateľ, alebo hosť) a ako odkaz je odkaz práve na výsledky vyhľadávania daného seid. Dúfam, že sa vám táto zmena bude páčiť a nebudete mať námietky na ukladanie vašich údajov o vyhľadávaniach. Keďže sú (takmer) anonymné, nedá sa tak zistiť nič o súperovi. Ak ste zaregistrovaní a chcete byť anonymný, proste použite iný prehliadač alebo sa odhláste aby vaše vyhľadávanie označilo ako vyhľadávanie od Hosťa.

Ďalej som ochotný ponúknuť tiet údaje aj iným osobám (avšak musím k tomu mať dosť dobrý dôvod ;)), ak by sa k niečomu mali použiť.

Plánované vylepšenia štatistík: výpis najhľadanejších svetov a celkovo najhľadanejšie možnosti vyhľadávania.
Plánované vylepšenia vyhľadávača: možnosť vybrať veľkosť nočného bonusu (v %) a nastavenie max hodnoty každej suroviny za mincu (0/0/0 pre svety, kde sa mince raziť nemusia)

Ďalej ešte asi niekoho bude zaujímať čo iné ukladám okrem údajov vo vyhľadávaní. Je to: user_id (id užívateľa zadelené od phpBB - 0 pre hostí), user_ip (ip adresa užívateľa) a time (čas, kedy bol odoslaný formulár vyhľadávania). Nič viac.
 
Nahoru