• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výhody/nevýhody předregistrace?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim, chtěl bych se zeptat, jaké jsou výhody a nevýhody předregistrace.
Na DK jsem se vrátil po pár letech, takže jsem se s touto novinkou nesetkal.
Konkrétně jde o blížící se Svět 36, kam jsem se zatím nepředregistroval. Díky :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud se předregistruješ, hra ti automaticky vygeneruje vesnici hned, jakmile se svět spustí. Nemusíš se tedy obávat z toho, že by jsi následně zaspal start světa. Hlavní výhodou předregistrace je však to, že pokud už v té době vstoupíš do nějakého kmene, tak budeš společně s ostatníi hráči na stejném místě (hra automaticky vygeneruje kmen tak, aby hráči nebyli rozházeni po celém světě, ale byli blízko u sebe).
 

DeletedUser36491

Guest
Má to však i nevýhodu, pro mne pouze jedna a to je, že často skončíš nakonec uprostřed mapy, třeba i s kmenem, a tak na tebe mohou zaútočit ze všech stran, já to vidím jako nevýhodu.
 

DeletedUser40437

Guest
Objevíš se ve středu mapy .. tedy většinou vedle nejlepších hráčů .. to je hlaní nevýhoda .. dále málo barbarek a namačkanej mezi lidmi jak blázen :):hi
 

DeletedUser36255

Guest
Nejlepší se nepředregistovávají. Objeví se totiž ve středu mapy. Což je poloha naprosto k ničemu. Pokud chce nějaká opravdu kvalitní skupinka hrát na daném světě, vlezou tam až o zhruba měsíc později.

Zajistí jim to pozici daleko od nevýhodného středu mapy a obrovskou výhodu v tom, že si snadno podrobí celou oblast mapy kolem okraje. To je nesrovnatelně lepší volba, než být uvězněn v přehuštěném středu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru