• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výměna PÚ mezi CZ a SK účty

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

upozorňujeme Vás, že výměna Prémiových bodů (PB) je na vlastní riziko hráčů, kteří tuto výměnu chtějí podstoupit nebo již podstoupili.

Děkujeme za pochopení,
Váš DK Tým.

nazdarek,
rozhodol som sa ze to na slovenskych kmenoch zabalim (na tie ceske sa nechytaju)
ostava mi tam vsak nieco cez 500 PU bodov
stale vsak hrajem na cz kmenoch a rad by som tam tie body nejak dostal, support mi to vsak odmietol presunut :/
najde sa tu teda niekto kto hraje aj tu a ja tam s PU?

aby som to urovnal a nedochadzalo k omylom ze odkial kam vlastne...


takze ja vam poslem na sk kmenoch 519 PU bodov
a vy mi na oplatku poslete 500 PU bodov na ceske kmene....
mate to aj s bonusom 19 PU zdarma za ochotu

najde sa niekto?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, pokud se nikdo nenajde, můžeš to zkusit řešit přes herní podporu (nicméně neslibuji, že to půjde), tiket adresuj zástupci administrátorky - Sonik.CZ.

... Doplnění informace,
premium z jiné jazykové verze bohužel nelze převádět, děkuji za pochopení
Edit: Indigra



 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pisal som uz na slovensky support, a napisali mi ze to nieje mozne..:/
 

DeletedUser30368

Guest
Mám dotaz, proč to už nejde? :) Byla doba, kdy to šlo...mezi CZ a SK :) Osobně jsem si nechával převádět body. (Myslím, že já nebo nějaký kamarád)
 

DeletedUser34317

Guest
Nejlehčí řešení :D Ale teď otázka, pokud vás ten druhý podrazí, bude to support řešit? :)
 

DeletedUser37022

Guest
Zdravím,
tiež by som chcel vymeniť prémiové body ja by som poslal na cz 400 a niekto mne na SK 400 nájde sa niekto?
hrám teraz aj na svete 29 tak ma môžete kontaktovať aj tam
 

DeletedUser

Guest
Nechcem zakladať novú tému, preto sa pýtam tu, či má niekto záujem o výmenu PB štýlom - ja mu pošlem tu na CZ a dotyčný mi pošle na SK DK?Mám k dispozícii 800 PB.
Ďakujem vopred.
 
Nahoru