• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výpadek světů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33479
  • Vytvořeno

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Ahoj...
už naskočili dk

tak a můžeme už zase hrát...opravili to rychle...tak doufám že to zas nevypadne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle posledních informaci z německa od technika by hra měla již fungovat.
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Podle posledních informaci z německa od technika by hra měla již fungovat.

Nefunguje...jsem zvědav,jak se tyhle výpadky pořeší a věřte,že PÚ zdarma na tři dny,tak jak to bylo posledně je mi celkem k ničemu,když mám koupeno na další 2 roky. Už ráno jsem kvůli tomu tratil armády a teď odpoledne nemůžu zase zabírat vesnice. Dnes totiž na S13 probíhájí tísíce útoků na jeden kmen a tudíž potřebujeme být u DK a ne číst "service is temporary not available"...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser31287

Guest
nejede s21. Zase!!! Už mě nebaví cpát těm nenažrancům prachy, když to pořád vypadává.
 

DeletedUser31407

Guest
Opět mi to neběží... A opět jsem v polovině posílání útoků. Ty z rána kupodivu dopadly dobře, i když sem musela "čarovat". Veska je doma. Ovšem jak dopadne toto, čert ví...
 

DeletedUser33535

Guest
Achjo

Zas to nejde sice zatim žádné útoka ,ale mohlo by to jít nebo aspoň nějaké aktuální info... :axe:axe:axe
 

DeletedUser

Guest
deset hodin se nikdo neobtezoval dat jakekoliv info, myslis, ze ted se neco dozvis?
 
Nahoru