• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Veškeré dotazy ohledně mobilních prohlížečů.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33998
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33998

Guest
Zde budou řešeny dotazy a problémy ohledně mobilních prohlížečů, a mobilní verze jako takové.
 

DeletedUser

Guest
Dvojí přihlašování do mobilní verze

Už jsem na to upozorňoval v sekci Chyby, jde o to, že mi při přihlašování přes mobilní přihlašovací stránku při prvním přihlášení (kliknutí na tlačítko se světem) napíše "Chybné heslo" a je nutné se vrátit opět na přihlašovací stránku s tlačítky světů. Ta zafungují teprve napodruhé. Pokud se na telefonu přihlašuju přes přihlašovací stránku určenou pro PC, tak se tak neděje. Je zcela jedno, jaký prohlížeč na mobilu použiji.

Je to sice chyba jen nízkého stupně nasertivity, ale zdržuje to a zbytečně načítá 2 stránky navíc, což je na mobilu škoda.

1) Setkal se ještě někdo s tímto problémem?
2) Lze doufat, že to někdy někdo fixne?

Díky.
 

DeletedUser33998

Guest
Test problému.

Otestoval jsem problém, který jste zde popsali, na třech mobilních prohlížečích safari, chrome a opera mini, vždy při zadání www.divokekmeny.cz jsem byl přesměrován hned na poprvé na stránku na zadání hesla a nicku, vyplnilo se mi to automaticky, a dále mě to přesměrovalo na výběr světů, po odkliknutí jsem byl vždy přesměrován na první pokus na zvolený svět, v podstatě jsem se nikdy s tímto problémem co píšete nesetkal, a to mobilní verzi používám od jejich začátků, testoval jsem to na zařízeni iPhone 4, zkuste si v prohlížeči přiřadit pro divoké kmeny stránku jako oblíbenou, a heslo a nick at se vám vyplňuje automaticky,

případně doporučuji vymazat cookies a temporary files v mobilních telefonech, i u mobilů je tato možnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34936

Guest
Prohlížeč

Ahoj lidi, mám problém s prohlížečem. Jakýkoliv co jsem stáhl stál za houby. Mám ANDROID verze 2.2.1 a to je v háji. Nevíte náhodou který prohlížeč by mi fungoval v mobilní verzi, pokud totiž zadám deskoskop verzi tak mám přes displey reklamu.
Díky z pomoc.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Obávám se že na verzi androidu 2.2.1 se ti DK nepodaří rozjet.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru