• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Velmoc dne

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41580

Guest
Když budu zabírat vesnice sám sobě, bude se mi to připočítat do velmoci dne ? Díky

Odpověď je ne, můžete smazat, sám jsem si to na casualu vyzkoušel :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41580

Guest
Nevím, co je na tom jasného. Vesnice jako vesnice. Nicméně jsem si i sám odpověděl, takže jsi na to ani nemusel reagovat.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já bych každopádně chtěl poznamenat, že některé úspěchy se počítají jinak než kdysi. Pamatuji, že dřív bylo možné být rabujícím hráčem dne a lupičem dne z rabování svých vlastních vesnic. U některých z nich (jako právě u tohoto) časem byl systém změněn a útoky na vlastní vesnice se do něj přestaly započítávat. Možná se to týkalo i velmoci dne. V archivech tohoto fóra by mělo být oznámení o spuštění té staré verze a tím pádem asi i soupis ocenění, jejichž systém byl změněn.
A druhá připomínka... Velmoc dne není vázána na vesnice jako takové, jen na dobytí nevlastní vesnice. Příkladem jsem já: Než mě na S40 prakticky úplně rozebralo 5 kmenů, s jedním hráčem jsem se přetahoval o ves. Třeba 5x za den se změnil majitel. Tak jsem měl vlastně z jedné vsi třeba +3 do velmoci dne (a stejně jsem se jí nestal, někdo mě předběhl :D).
 

DeletedUser25586

Guest
Na S33 jsem na sebe útočil kvůli vlajce [jeden hráč se ptal na S42, co dostane za vlajku za denní ocennění, jakej stupeň] a ocennění a útočník dne a obránce dne z útoků na sebe je možný... [ale bylo to před příchodem do supportu]

Jsem se tam s jedním hráčem předháněl v útočníkovi a obráncovi dne, ikdyž už jsme v time-endu. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru