• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Verze 5.5

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
... při koupi prémiových bodů nejde nastavit "2. Prosím zvol si požadovaný platební systém."..

Ajaj, potvrzuji chybu.

Ale dá se to obejít. Nejprve zvolit jinou zemi, pak se hned vrátit na "Čechy" (pozor, háčky čárky řadí blbě, takže jsme až ke konci). A po výše uvedeném přehození tam a zpět už to jde.

Odzkoušeno, otestováno do konce, vč. koupě bodů (paypal, body dorazily jako obvykle ihned).
 

DeletedUser20739

Guest
Pro ty co PU nemají je to hodně nevýhodné...proto se mi nelíb ten bod 1 u PU jinak ostatní mi nevadí a docela se mi to i líbí
 

DeletedUser3219

Guest
Ajaj, potvrzuji chybu.

Ale dá se to obejít. Nejprve zvolit jinou zemi, pak se hned vrátit na "Čechy" (pozor, háčky čárky řadí blbě, takže jsme až ke konci). A po výše uvedeném přehození tam a zpět už to jde.

Odzkoušeno, otestováno do konce, vč. koupě bodů (paypal, body dorazily jako obvykle ihned).

ďík, zkusím to
 

DeletedUser

Guest
Turgone díky za tip. Už jsem chytala nerva, když mi to nešlo :)
 

DeletedUser2502

Guest
Jo změny jsou dobrý, musím pochválit.... spokojenost :yeah
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru