• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Verze 5.5

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak jednoho hráče, kterej má pů prostě požádáte ať to tam upne, že za odměnu bude 5 minut velitel :D

to jo ale ještě sem neviděl hráče co má hned po začátku pu a hlavně jak ho do toho kmene dostanu ??? s obrázkem se budou hráči do kmene hrnout jak švábi do naší kuchině :lol:lol:lol
 

DeletedUser

Guest
Ale ne když máš ve kmeni na začátku 20 členů tak se tam určo někdo najde a navíc obrázek není to nejhlavnější ne?
 

DeletedUser

Guest
:hitoneni ale z vlastní skušenosti vim že pokud je tam dobrej obrázek tak je v kmenu vc lidí než neni to samí platí o profilu
 

DeletedUser

Guest
• Lišta s BB kódy při editaci interního oznámení kmene

v tej liste je aj BB kod na farebny text, ale ten sa neda dat v interním oznamení kmene:dunno
 

DeletedUser7531

Guest
Vsiml jsem si jedne veci, ale nejsem si jisty jestli to prislo az ted s novou verzi nebo je to tam uz nejaky patek...

Na nadvori je moznost zadat k Utoku/podpore ">>Všechny jednotky" ...
 

DeletedUser7531

Guest
Jejda sorry. Ja to cetl pred par dny, kdyz se to tady objevilo. Od te doby ne ... no a ted jsem to uz nepretl znova. Nu coz, zkusil jsem to :pardon
 

DeletedUser3219

Guest
líbí - našel jsem ale první problém - při koupi prémiových bodů nejde nastavit "2. Prosím zvol si požadovaný platební systém.".. tak doufám, že se to do dá dokupy dřív než mi dojdou bodíky ;-)
 

DeletedUser

Guest
Dotaz

Ahoj

Kde se prosím nachází ´´Hromadné rekrutování vojáků´´.
Nemohu to najít. Premium mám. Dík
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru