• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vesnice 26 b. na s24

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Mám dotaz k 26 bodovým vesnicím na s24.Kdy se zruší tady ty vesnice v barbarky?

§ 9 Rušení/blokování/pozměnění účtu

Každý účet může být pozměněn, zablokován nebo smazán z důvodu porušení pravidel.
Mazání účtů se děje automaticky, pokud není účet využíván více než 14 dní.
Při závažném porušení pravidel, může být herní účet zablokován ve všech světech.
Jméno účtu (nick) je pevný. Může být změněn pouze ze závažných důvodů (nick porušuje pravidla).
 

DeletedUser

Guest
Sama si si v príspevku odpovedala:
Mazání účtů se děje automaticky, pokud není účet využíván více než 14 dní.
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Nedostala jsem odpověď...kdy se smažou ty účty na s24 ty 26b.

Je to už skoro tři týdny co nejsou aktivní a po 14 dnech se nesmazali.
 

DeletedUser19739

Guest
Jak to víš, že nesjou aktivní? Já tam třeba mám svou vísku, nehraji, mám asi 200 bodů, všichni mě farmí a přihlašuji se tam jen pro popovídání s kamarády:)
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Bavím se tady o 26.b. vesnicích...ne ty co maji víc bodů...majitel v těchto vesnicích ani neví,že tady nějakou vesnici má.
 

DeletedUser33784

Guest
Nicméně neaktivita se odvozuje od posledního přihlášení na daný svět, nikoli od posledního růstu bodů. :)
 

DeletedUser33784

Guest
Jen jsem Ti tedy odpověděl. 3 týdny už tam být můžou, ale pro zbarbaření je potřeba, aby se 3 týdny nepřihlásili. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru