• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vlastní server

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, už dlouho se pokouším na svém počítači založit přes různé návody vlastní server přes LOCALHOST vůbec nevím proč mi to nejde prosím někoho kdo s tím má zkušenosti, aby mě kontaktoval na skype jsem tam pod jménem Loo0l. prozatím dík budu rád když se k tomu k tomu klidně vyjádříte i tu :) Děkuji s pozdravem CHRIS
 

DeletedUser41216

Guest
Starší verze už nefunguje jak by mnela, boty sa zasekavaj. Je nova verze ktera je slušne prehledna a kteru si kazdy dokaze sam navolit. Predpokladam, ze to chces na trening speedu, jak koukam na tych par oznamiek od tebe o utoku na dnesnym speedu. Nicmene posli mi zpravu, vecer se na to podivam, tu novsi verzi mam nekde v kompu, ted uz nemohu jsem na odchodu
 

DeletedUser41481

Guest
Ahoj! Chtěl bych také založit svůj vlastní server našel by se tu nějaký schopný človek který by mi poradil ? :)

A ještě šlo by hrát ve 2 lidech ? :) Já a kámoš ???
 

DeletedUser31120

Guest
Vlastní server nebo-li DSlan, jde hrát pouze na jedné síti.

Pokud by si měl svůj server, tak si musíš pozvat kamaráda k sobě domů a pak byste spolu hráli.
 

DeletedUser25387

Guest
Ds - lan už je zakázaný. A jinak pracuje se starou verzí, novinky tam nenajdete, budete jak v roce 2008.

Jinak tě trochu Lamači poupravím, ds - lan jde hrát i ve více lidech, poté se to dělá přes Hamachi.
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat má tu někdo s tímto zkušenost ??? Byl bych rád kdyby mi někdo napsal .
 

DeletedUser34317

Guest
[video=youtube;ES7mKidATE8]https://www.youtube.com/watch?v=ES7mKidATE8[/video]
 

DeletedUser25387

Guest
Podle Innogames je to zakázaný. Ano existuje nová verze, kterou sestrojily Romuni a také ještě funguje stará verze. Obě jsem si vyzkoušel, ale nesmí se dál propagovat. Samořejmně, pokuď to budeš mit pro vlastní účeli, tak si to můžeš vyzkoušet, ale neni to jako momentální update, chybí tam dost věcí.
 

DeletedUser34317

Guest
Tak jsem to zkoušel, funguje, jenom boty se mi nepodařilo spustit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru