• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vudcaa Gallery

DeletedUser

Guest
obr538241_f.png


obr538284_lt.jpg

Prepáč turgon, ale vytvoril som Ti obrázok do hry, lebo avatar je malý a ten moc dobre neviem ...

Ešte niekto ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,
tak opäť som tu trochu zavítal a mám pre teba asi len jednu radu: Prečítaj si niečo o typografii a skúšaj návody. Lebo, prepáč, ale mám pocit, že sa nejak extra nezlepšuješ. S týmto ďaleko nezájdeš, aj keď vidím že ľuďom sa to páči. Ale to nestačí. Taktiež si pozri inširáciu, odporúčam Deviantart alebo rôzne grafické fóra. A mohol by si skúsiť konečne aj niečo iné, a ak sa chceš venovať avatarom tak zájdi na grafické fórum a pozri si tam Avatary, ako vlastne vyzerajú :) Lebo toto má k avíkom dosť ďaleko, ale neber to zle ja ti chcem len pomôcť. Ale v tom poslednom obrázku Lord Turgon máš pekné typo ;)
S pozdravom Sanfu, prajem veľa nápadov ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj asi to tady nemá co dělat ale pokouším se trošku o grafiku a chtěl bych se zeptat co si myslíš o mém výtvoru.
[SPOIL]
obr542704_dK.bmp
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Vianočné fonty *-v:) :
[SPOIL]
obr575641_dk1.png


obr575649_dk2.png

obr575714_dk4.png


obr575717_dk5.png


obr575656_vudc1.png

[/SPOIL]
*-sa)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru