• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vyřazení vojska X Rozpuštění kmene

DeletedUser30960

Guest
Zdravím. Následující jev vidím jako chybu:

U svého účtu můžu dát vyřadit vojsko.
U zástupu nemůžu dát vyřadit vojsko, ale pokud mám u zástupu práva zakladatele, můžu rozpustit kmen.

Tím chci říct, že by pro zástup mělo být povolené vyřazovat vojsko, protože ta funkce ničemu neškodí, ale nemělo by být u zástupu možné rozpustit kmen, protože to může poškodit někde celkem hodně lidí.

Co vy na to?
 

DeletedUser

Guest
Mno, když jsem zakladatel, tak dávám zástup jen těm, kterým opravdu věřím, že mé pravomoci v kmenu nezneužijí :king
 

DeletedUser11059

Guest
Stejně, jako jsem zodpovědný za to, koho do ZvD pustím ve věcech vojenských, atd..., jsem taky zodpovědný za to, že si na účet nepustím nějakého záškodníka ..... bývá zvykem, že ZvD si ve vedení kmene dávají právě v rámci onoho vedení.
 

DeletedUser

Guest
S papasem souhlasím, navíc pokud je v kmeni zakladatelů víc, tak si můžete během zástupu práva sundat a až se vrátíte, tak je dostanete zase zpátky (pokud to v kmenu tedy funguje). :pardon

A dám, ještě jeden příklad. Co když je zakladatel v kmenu jenom 1 a už se nevrátí, v takovém případě, kdy nejde s kmenem nakládat by se musel rozpustit (né samozřejmě hromadně...), takto se může lépe na takovou situaci reagovat.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nemusí se rozpustit, stačí napsat ticket na support, jsou pro to stanoveny postupy. :hi
 
Nahoru