• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vylepšení konce světa?

DeletedUser25426

Guest
Brrr, tomu jsem se chtěl vyhnout :D
Ale základní myšlenky - snižující se cena šlechty a odstranění morálky - to je dobrá myšlenka na urychlení ukončení hry na starých světech :)
 

DeletedUser11059

Guest
Ono to do jisté míry funguje již nyní .... ale zatím pouze na základě vyvolaného hlasování na daném světě, a co se snížení počtu mincí (balíčku) na tvorbu šlechty týče. Ale pouze jedním možným na polovinu. Nic víc zatím neproběhlo. Takováto hlasování pokaždé vyvolávají konflikt ohledně změny pravidel (logicky, jedni to vítají, druzí to vidí jako podraz).
Pokud by se to dělo automaticky a bylo to dáno ve zmíněné míře (a tím myslím i zrušení odpudivé morálky), a ještě ve třech možných stupních až na pětinu stávající ceny ......... bylo by dost v budoucnu jistých problémů již dnes vyřešených (alespoň u nových světů).

Rozhodně to má můj hlas.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Wilibalde, jako každý neanglicky mluvící hráč máš překladač, a i on se byť s obtížema dá využít, ne? :)

Jestli toto projde, a zakotví se to do pravidel, tak to značně urychlí konec světa...
Demokratické hlasování co se provádí dnes nemá podle mě moc význam, bylo by lepší nastolit přesné podmínky, jako to udělal na En foru jejich community manager...
Pak už hráči budou přesně vědět, do čeho jdou, a za jakých podmínek...
 

DeletedUser25426

Guest
Díky za upozornění K.illere, vím to - ale právě to "použití s obtížema" mi trochu vadí :)
U některých obratů člověk musí hodně přemejšlet, co vlastně znamenají...

Takže si do mě klidně rejpni :D
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
mě se návrh líbí, ta morálka dokáže naštvat...
 

DeletedUser25426

Guest
Dnes bylo oznámeno toto vylepšení. Zajímá mě, kdo bude vyvolávat anketu, jestli je třeba o ni žádat ticketem nebo jakým způsobem bude tato výhoda ošetřována.
[SPOIL]Uzavření světa pro nově registrace

Svět se zavírá, pokud počet hráčů klesne pod 1000 hráčů na světě.


Sleva zlatých mincí na 1/2 původní ceny
Toto nastavení bude zavedeno v případě, že počet hráčů na herním světě klesne pod 1000 a zůstane tak po dobu jednoho týdne.


Sleva zlatých mincí na 1/3 původní ceny
Toto nastavení bude zavedeno v případě, že počet hráčů na herním světě klesne pod 500 a zůstane tak po dobu jednoho týdne.


Sleva zlatých mincí na 1/5 původní ceny
Toto nastavení bude zavedeno v případě, že počet hráčů na herním světě klesne pod 200 a zůstane tak po dobu jednoho týdne.

O slevě mincí musí rozhodnout anketa, která poběží jeden týden
[/SPOIL]
Děkuji supportu za rychlé projednání k.illerova návrhu a uvedení do provozu, kdyby se vše řešilo tímhle tempem, tak by to bylo fajn :)
 

DeletedUser2901

Guest
To není můj návrh, to je stanovisko community managera pro Tribal wars... :)
Takže bylo jasné, že se to rozšíří i na jiné jazykové mutace TW...

Anketu vyvolá administrátorka hry, či co-admin, bude vyhlášena dle stavu hráčů na zamčeném světě, asi nebude třeba o ni extra žádat...
 

DeletedUser25426

Guest
Nojo, blbě jsem to formuloval - ne návrh, ale upozornění na odkaz :)
 
Nahoru