• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vypocet utoku

DeletedUser27267

Guest
kdyz chci poslat nekolik utoku na jednu nepratelskou vesnici tak aby dorazily vsechny ve stejny cas na vterinu presne musim pracne pocitat dobu a cas.pak jeste taky jaky utok z jake vesnice poslat jako prvni a nebo jine poradi.zajimalo by me zda je nejaky system,script ci programek vytvoreny na to aby vypocital behem chvile za me casy a vypsal mi v kolik musim odepslat utok z jake vesnice a v jakem poradi mam ty utoky poslat.existuje neco takoveho prosim?:king
 

Hollywoodecek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
kdyz chci poslat nekolik utoku na jednu nepratelskou vesnici tak aby dorazily vsechny ve stejny cas na vterinu presne musim pracne pocitat dobu a cas.pak jeste taky jaky utok z jake vesnice poslat jako prvni a nebo jine poradi.zajimalo by me zda je nejaky system,script ci programek vytvoreny na to aby vypocital behem chvile za me casy a vypsal mi v kolik musim odepslat utok z jake vesnice a v jakem poradi mam ty utoky poslat.existuje neco takoveho prosim?:king

Zkus tohle:

http://cz.twstats.com/cs5/index.php?page=attack_planner

*Za CS si zvol svůj svět, můj je 5

Krok 1: zadej cíl, tvoji přezdívku, datum a čas příchodu
Krok 2: vyber z jakých vesnic a čím budeš útočit (s jakou nejpomalejší jednotkou, obvykle beranidlo)
Krok 3: výsledek kdy a odkud máš na danou ves útočit, aby padl útok ve vybraném datumu a čase

:hi
 

DeletedUser3219

Guest
mě osobně se úplně nejlépe osvědčil jednoduchý tabulový editor (Excel) - Během vteřiny natáhnu do sloupce svoje vesnice podle filtrů, do dalšího sloupce natáhnu cíle (není problém je jakkoliv kopírovat, řadit atd), do další nejpomalejší jednotku...

.. přes jednoduchou pythágorovu větu spočítám vzálenost, podle typu jednotky pak dobu dopadu... Pak už s tím mohu dělat cokoliv - plánovat útoky, obrany, na různé cíle - najednou, postupně, když propásnu příkaz, můžu to snadno hned překopat..

a to všechno tak, že to mám kdykoliv k dispozici na flashce :) jednou si připravíš vzorce a pak je to brnkačka ;-).. a nemusíš být žádnej expert ;-)
 

DeletedUser

Guest
ja za se otevru nekolik zalozek a postupne odklikavam utok :) jednoduche a rychle :p
 

DeletedUser

Guest
LifeStyler: Ale Eliortis myslel útoky z několika vesnic.. na to ti je několik záložek k ničemu:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nn staci si otevrit zalozky najet do ruznych vesnic ( kazda zalozka jina vesnice + utok ) a pak odklikavat :D:cool
 

DeletedUser

Guest
LifeStyler: Ale mu šlo o to, jestli existuje nějakej program kterej ti vypočítá přesně čas, kdy máš poslat útok z jaké vesnice, aby tam ty útoky došly přesně v jedné vteřině...
 
Nahoru