• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky ŠKODA YETI

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36897

Guest
Moje začátky byly těžké a můj první svět byla 24,která jak většina hráčů ví byla velice divně a rychle ukončena.
Vůbec jsem nelenil a hned jsem založil svůj první kmen Tiger.
Při mé smůle jsem byl na kontinentu,který byl skoro celý pokrytý hráči templáři,kteří si mě podávali,ale já jim vytrvale nabízel výhody svého kmene.Hra ve kmenu,kde není žádný vůdce,všichni mají všechna práva a loví lamky ve skupině.
Hlavně hráč "hokejka" mi dával co proto.Vůbec jsem nevěděl jak se brání a jak se útočí a tak bylo jasné že musím něco udělat jinak skončím,protože soupeři začínali používat berany a katapulty a já se začal pomalu a jistě zmenšovat.
Naštěstí tam byl ještě jeden kmen,který měl s templáři dohodu o neútočení a tak jsem přeskočil do nového kmene.
To se nelíbilo hlavně hráči "hokejka",který si ze mě udělal farmu,ale nemohl nic dělat.
Dnem i nocí jsem jsem proháněl pomocníka rabování a mohutně zbrojil a urychloval stavby body.
Za týden jsem byl největší v okolí a tak potom co jsem zjistil že můj ochranářský kmen se hroutí a nikdo tam nikomu nepomáhá jsem se rozhodl pod vědomím své obrovské armády kmen opustit a založit svůj druhý kmen Hyena,který měl stejná pravidla jako Tiger.Hráči potřebují silného hráče,aby za ním šli a to jsem už teď splňoval a tak se náš kmen rozrůstal.
Poznal jsem ve svém okolí hráče co byl od nás od Kolína a tak bylo jasné že bude náš kmen sílit a věřte nebo né nakonec jsem ukecal do společného kmene i bývalého nepřítele hokejku :D a společně dobývali další vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Má to začínat slovem Moje a končit slovem vesnice.
Oprav si to, jinak tvůj výtvor nebude započítán.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru