• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - šachlik

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Moje začátky na DK se datují ke dni 6.9.2009 na světě 13 kde jsem si pouze zkoušel taktiku, ale jelikož jsem neměl příliš schopný kmen tak jsem se musel učit sám a i proto jsem začal hrát na speedech, abych se naučil ty nejlepší taktiky, styly hry a plno dalších užitečných věcí.
Matně si pamatuji, že jsem se učil od hráče –Siiu, který v té době nezastavitelně kraloval všem druhům speedů a měl jsem proto vše potřebné co pro úspěšnou hru na DK potřebuji.
25.11.2009 se proto registruji na svět 16 s jediným cílem a to skvěle se pobavit, najít nějakou skvělou partu, odreagovat se od školy a vlastně celého reálného života.
Začátek se mi moc nepovedl a jsem velmi brzy zabrán. Na chvíli jsem od DK proto opustil, ale chuť splnit si stanovené cíle je silnější než cokoli okolo a proto se přibližně 10.2.2010 opět přihlašuji na svět 16 a začínám to opět rozjíždět. Tentokrát mám štěstí na skvělé lidičky v mém okolí a dne 18.3.2010 vstupuji do kmene SMS 2 kde se sešla úžasná parta okolo vůdců Amidamaru212, sorocice, Bríseovna a mnoha dalších skvělých lidiček, kteří mi ukázali, že DK nejsou pouze o válkách, diplomacii a silných kmenech, nýbrž o přátelství, naslouchání ostatním a skvělé partě na vždy.
Tímto jim děkuji za vše co pro mě udělali!
Ale pojďme pokračovat …
27.8.2010 se stávám hlavním radním hlavního kmene SMS a poznávám další vynikající hráče z vedení našeho uskupení. Jmenovitě Řezníkna2 by nikdy nevznikl tak úžasný kmen, HarryFeferon, Neuros, Jacali a několik dalších lidiček na které si bohužel nepamatuji.
Čas letí dál a v našem kmeni se rozjíždí vynikající zábavná show, kterou jsme sprostředkovali pomocí hráčů bojovník zeleného luku a Barunka u které si bohužel nepamatuji přesně celý nick, ale na tom nesejde.
Mám na ni jen ty nejlepší vzpomínky a řekl bych, že je to jedna z nejlepších holčin, kterou jsem dosud poznal.
Později jsem ještě přestoupil do kmene -BE- pod vedením hráče Nowaczek a dalších skvělých lidí, ale bohužel je zde nemůžu vypsat všechny.
Nakonec jsem ovšem musel účet pro nedostatek času zrušit, což mě samozřejmě mrzí, ale splnil jsem si všechny stanovené cíle a to je hlavní!
Později jsem ještě hrál na dalších světech, ale to už zřejmě nejsou začátky …
Všem přeji ať vám rostou vesnice!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru