• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky- Benittoify

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začátky ve hře divoké kmeny byly velice těžké. Začínal jsem na světě 3 a to už je pěkně dávno. Ke hře jsem se dostal s mými spolužáky ze základní školy. Našli jsme tuto hru blouděním po internetu, když jsme chtěli mezi sebou soutěžit. Snažili jsme se všichni začít ve stejný čas, aby nebyl někdo zvýhodněný. Začínali jsme, jako úplní začátečníci a nikdo této hře moc nerozuměl. Časem se naše schopnosti zlepšovali a byli jsme čím dál tím lepší. Založili jsme si spolu svůj kmen a snažili jsme se dobýt celý svět. To se nám samozřejmě podle očekávání nepovedlo. Byli jsme ještě malý děti a vůbec jsme nepřemýšleli o nějaké taktice, nebo něčem takovým. Stavěli jsme budovu prostě tak, jak nám padla pod ruku. Pomalu jsme se dozvídali od ostatních zkušenějších hráčů, jak správně stavět postupně budovy a ostatní tyto detaily. Pomalu jsme se dostávali, k tomu, že naše budovy se stoupaly k vyšším stupňům a zanedlouho jsme mohli postavit panský dvůr. Byl to pro nás neuvěřitelný pokrok. Poté jsme také objevili, v sekci nápověda stránku, kde bylo možno se podívat, kolik bodů dostaneme za jakou budovu. A hned jsme začali stavět podle této bodové tabulky, abychom dosáhli co nejvyššího počtu bodů. Pomalu jsme začali razit mince a začali jsme stavět šlehtice. A pak začala naše éra zabírání vesnic. Novým úkolem ve hře se stal zabírat vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru