• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - bulavcsjak

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36887

Guest
Moje první začátky se píší od 14.6.2012, kdy po několikanásobném zeptání přítelkyně
Kód:
[player]*Locika*[/player]
„Zlato, nechceš hrát tuhle hru?“ Asi pětkrát sem jí řekl, že ne, že internetové hry jsou blbosti a že mi není deset let, abych hrál hry po internetu.
Jednoho krásneho dne jsme si s přítelkyní koupily na večer láhev vína a jen tak popíjeli. Nevzpomínám si jak sme se dostali na stránku Divokých kmenů ale vzpomínám si jak sme brouzdali po internetu a koukali na různé videa a bavili se.Najednou sme došli k tomu, že mě přítelkyně začala vysvětlovat hru Divokých kmenů.
Kód:
[player]*Locika*[/player]
měla skušenosti už z dřívějška a hru mě vysvětlila do podrobna i s pravidly a samozřejmě i s radama jak postupovat. Tak jsem si založil svůj účet na jméno
Kód:
[player]bulavcsjak[/player]
a přidal se do kmene své přítelkyně. Tehdá se jmenoval její kmen Ko-zA(Kostelecký zabijáci). Kostelecký zabijáci, protože sme naverbovali i rodinné přislušníky jako je třeba švagrová
Kód:
[player]Thhorr [/player]
, moje sestra
Kód:
[player] Sooninka[/player]
a sousedka
Kód:
[player]Gweny [/player]
. Také to hrál bratr yosumitshu, který přestal hrát nedávno. No a uběhlo pár měsíců a žijeme kmeny a připojujeme se každý den. Momentálně jsme přestoupili do jiného kmene, kde jsme spokojení a také tam už zůstaneme. Kmen mojí přítelkyně jse jmenoval Ko-zA , protože většina členů je z Kostelce nad Orlicí a také jsou v rodině. Takže jsem vlastně Divoké kmeny začal hrát úplně náhodně .No a uběhlo pár týdnů a já jsem postavil ve své první vesničce Panský dvůr. Začal sem tedy zabírat vesnice barbarů. Od dobytí prvních pár vesnic jsem byl neuvěřitelně štastný a začali mě Divoké kmeny bavit a baví mě doposud. Těší mě to že naši příbuzní to mají stejně a také je tato hra baví a mi můžeme mezi sebou spolupracovat jako jeden tým i jako kmen. Jsme taková poblázněná rodina Divokých kmenů J. Divoké kmeny beru sportovně a abych pravdu řekl, tak je to taková malinká závislost, kterou beru už jako součást mého života, protože se připojuju pravidelně a také pravidelně jsem v kontaktu s přáteli v této hře. K tomu patří samozřejmě spostu emocí při útocích, ve válkách. Občas mě vytočí, když na mě nepřátalé spustí vlnu útoků a já u toho musím sedět v napětí a dávat pozor. Někdy to bývá i dva dny v kuse, kdy už s přítelkyní nadáváme na tuto hru, protože na sebe v takovýchto případech nemáme moc času.Ale nakonec druhý den vstaneme a znovu se připojíme J. Nás tato hra baví a chceme, abychom si svojí aktivitou a zapálením vysloužili diplom Divokých kmenů, který si jistě zarámujeme.
A tak bych chtěl popřát všem hráčům příjemnou zábavu s pozdravem
Kód:
[unit]knight[/unit]
Kód:
[player]bulavcsjak[/player]
. No nic a já se jdu zase starat o své vesnice.
 

DeletedUser36887

Guest
Moje první začátky se píší od 14.6.2012, kdy po několikanásobném zeptání přítelkyně [player]*Locika*[/player] „Zlato, nechceš hrát tuhle hru?“ Asi pětkrát sem jí řekl, že ne, že internetové hry jsou blbosti a že mi není deset let, abych hrál hry po internetu.
Jednoho krásneho dne jsme si s přítelkyní koupily na večer láhev vína a jen tak popíjeli. Nevzpomínám si jak sme se dostali na stránku Divokých kmenů ale vzpomínám si jak sme brouzdali po internetu a koukali na různé videa a bavili se.Najednou sme došli k tomu, že mě přítelkyně začala vysvětlovat hru Divokých kmenů. [player]*Locika*[/player] měla skušenosti už z dřívějška a hru mě vysvětlila do podrobna i s pravidly a samozřejmě i s radama jak postupovat. Tak jsem si založil svůj účet na jméno [player]bulavcsjak[/player] a přidal se do kmene své přítelkyně. Tehdá se jmenoval její kmen Ko-zA(Kostelecký zabijáci). Kostelecký zabijáci, protože sme naverbovali i rodinné přislušníky jako je třeba švagrová [player]Thhorr [/player], moje sestra [player] Sooninka[/player] a sousedka[player]Gweny [/player]. Také to hrál bratr yosumitshu, který přestal hrát nedávno. No a uběhlo pár měsíců a žijeme kmeny a připojujeme se každý den. Momentálně jsme přestoupili do jiného kmene, kde jsme spokojení a také tam už zůstaneme. Kmen mojí přítelkyně jse jmenoval Ko-zA , protože většina členů je z Kostelce nad Orlicí a také jsou v rodině. Takže jsem vlastně Divoké kmeny začal hrát úplně náhodně .No a uběhlo pár týdnů a já jsem postavil ve své první vesničce Panský dvůr. Začal sem tedy zabírat vesnice barbarů. Od dobytí prvních pár vesnic jsem byl neuvěřitelně štastný a začali mě Divoké kmeny bavit a baví mě doposud. Těší mě to že naši příbuzní to mají stejně a také je tato hra baví a mi můžeme mezi sebou spolupracovat jako jeden tým i jako kmen. Jsme taková poblázněná rodina Divokých kmenů J. Divoké kmeny beru sportovně a abych pravdu řekl, tak je to taková malinká závislost, kterou beru už jako součást mého života, protože se připojuju pravidelně a také pravidelně jsem v kontaktu s přáteli v této hře. K tomu patří samozřejmě spostu emocí při útocích, ve válkách. Občas mě vytočí, když na mě nepřátalé spustí vlnu útoků a já u toho musím sedět v napětí a dávat pozor. Někdy to bývá i dva dny v kuse, kdy už s přítelkyní nadáváme na tuto hru, protože na sebe v takovýchto případech nemáme moc času.Ale nakonec druhý den vstaneme a znovu se připojíme J. Nás tato hra baví a chceme, abychom si svojí aktivitou a zapálením vysloužili diplom Divokých kmenů, který si jistě zarámujeme.
A tak bych chtěl popřát všem hráčům příjemnou zábavu s pozdravem [unit]knight[/unit] [player]bulavcsjak[/player]. No nic a já se jdu zase starat o své vesnice.[POSTLINK][/POSTLINK]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A já pořád nabízím, jestli se nechce kouknout na sbírku kamínků - a koukám, na kmeny musím lákat :D No jo, člověk se pořád učí ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru