• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - cinc-gac-gug

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32004

Guest
Moje vzpomínky...


Na vánoce 2008 si nejmladší syn vydupal jako dárek pod stromeček net. A starší brácha s rodinou ochotně přijel provést instalaci a zaregistrovat ho na dk ještě před ježíškem.


Zjistila jsem, že tuto hru hrají obě moje starší děti (ve hře : Fedra, vestkyně.cz, snacha- Katherina a nejmladší měl nick Nikodajl). Několik následujících dnů jsem koukala Nikodajlovi přes rameno a abych ho dostala vůbec do postele, stavěla jsem v noci jeho vesničku. Fedra mu posílal surky a vesnička by stála coby dup, jenže mi nechtěl dovolit postavit výš hlavní budovu :D (Založ si svojí vesnici a stav si jí jak chceš, říkal.)
No počkej zajíci, řekla jsem si a nažhavila drát, aby mně Fedra přijel taky zaregistrovat, protože jsme to neuměli ani jeden. Když divoké kmeny, tak divoké jméno, chtěla jsem se stát hrdinou svého dětství - Vinetúem. Ale ukázalo se, že tento nick už vlastní moře jiných hráčů a registrace se nedařila. Pak jsem si vzpomněla na starého náčelníka z knihy Poslední mohykán. Fedra to při psaní trošku zkomolil a 1.cinc-gac-gug vesnice byla... na světě 6, na k40 :)
Jen co přijel zpátky domů, už cestovaly ke mně surky. Za 3 dny jsem dostala své první prémium za 500 uhraných bodů. To bylo 27. prosince 2008. Byla jsem v akademii a.h.a, vedla ji má dcera. Hlavní kmen a.h. založil a vedl Fedra s Katherinou a Fedra pro akademii zpracoval na několika stránkách vše, co o hře věděl. Studovala jsem to jako evangelium :D a čemu jsem nerozuměla, to jsem s ním probírala při každé návštěvě.
Už 8. ledna jsem postavila 1. šlechtice a vypravila se dobývat svou 1. barbarku. Vyslala jsem šlechtice na cestu a nakoukl ke mně na účet Nikoudajl. "Tys ho poslala bez katapultů, jo? No... tak to ti ho ty barbaři sejmou a můžeš ho stavět znova", pronesl ponuře se skálopevným přesvědčením.
Krev se mi nahrnula do hlavy a ve svatém rozhořčení jsem vyhnala katapulty za šlechtou, že to těm hajzlíkům barbarským alespoň nedaruji. Rozdělila jsem je na 3 skupiny a každá šla demolovat něco jiného. Z původních asi tak 680 bodů zbylo 247 :) Barbaři pochopitelně šlechtice nezamordovali a 10.1. 2009 na mně na mapě žlutě zářila má první dobytá vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser21033

Guest
Nikodajl

No ahoj. Nikodajla jsem poznal na s21, pěkně tam drtil konkurenci a byl i v mém kmenu Lovců. Pak musel skončit a už se mi neozval, jak je na tom teď?

King :)
 

DeletedUser32004

Guest
No ahoj. Nikodajla jsem poznal na s21, pěkně tam drtil konkurenci a byl i v mém kmenu Lovců. Pak musel skončit a už se mi neozval, jak je na tom teď?

King :)


Možná byl s21 jeho poslední svět. Hraje teď něco jiného, bude mu teprve 16 let a kmeny jsou příliš dlouhá hra. Já se vždycky zlobila, když mně vtáhl na nový svět a pak se tam na to vykvajznul. Občas koukne ke mně a škádlí mně, že jsem lemra, když nejsem na světě první :) Navíc mi to v kmenech prostě nenatře :D Předevčírem mně porazil v šachu a piškvorkách, tak to ho baví daleko víc:) Asi po mně zdědil chuť vyhrávat :)
 

DeletedUser

Guest
Záblesk

Na Nikodajla si podle mého vzpomínám, jeho přezdívka mi něco říká.. Možná to byl on, kdo mi kdysi zabral vesnice :D
 

DeletedUser15465

Guest
Strom nebude daleko od jablka :) Hezky napsané, líbí se mi to.
 

DeletedUser36717

Guest
Ano, velmi hezky, stručně napsané.. :) Je pravda, že tenkrát s tím blbla pomalu celá rodina.. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru