• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky-D.a.g

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33998

Guest
Moje začátky na Divokých kmenech jsou v září roku 2009, tenkrát jsem hrál jinou hru na internetu a můj tehdejší kolega ze hry jmenoval se Namor, na DK užíval nick Namorek mě požádal jestli nechci zkusit Divoké kmeny, předešlá hra mě již nebavila, protože jsem dosáhl maximálního možného postupu nebyl jsem proti, proto jsem provedl registraci a začal jsem hrát na Světě 13 , pod nickem D.a.g, pod kterým zde hraji do dnes.. můj první kmen se jmenoval BKC(Bojovníci koruny české) kde jsme byli s pár přáteli z již zmiňované hry, tento kmen zanikl velice krátce po jeho začátku, a já jsem dostal nabídku k přestupu do kmene +TEMP+ poslední templáři, od jejich diplomatky Bokomary , s kterou jsem v kontaktu do dnes, i když už divoké kmeny nehraje, v krátké době jsem se v tomto kmeni stal Diplomatem a následně jedním z vůdců, dostali jsme nabídku o spojení s kmenem BR, který se pro mě stal na dlouhou dobu domovem a vlastně již srdcovou záležitostí, protože jsem se tam spoustu naučil, i když již dnes neexistuje nikdy na tento kmen nezapomenu, rozpadl se z důvodu špatné rozlohy po S13 a z důvodu zrady několika členů, dnes si troufám tvrdit že jsem jeden z posledních vůdců Blanických Rytířů co na S13 stále aktivně hraje, čas běžel a já svou cestu směroval do kmene ULTI-2 byla to akademie kmene ULTI-T, v jejich akademii jsem se stal vůdcem, avšak z důvodu rozdílných názorů vůdkyně kmene ULTIT jsem odešel do kmene *UK-G*, v tu dobu jsem poznal královnu této unie Nikerii, s které se stala má kamarádka, a tím myslím že spolu řešíme i normální životní problémy a ne jen co se týče divokých kmenu, jen podotknu že osobně jsme se ještě nepotkali, což mám v plánu tento rok napravit, už teď ale vím že to je takové to přátelství na zbytek života :), v současné době již jsem v kmeni *UK*což je hlavní kmen, již několik let jsme první na S13 a doufám že to dotáhneme do zdárného konce, práce nás čeká víc než dost, ale jsme skvělá parta lidí, takže se toho nebojím, k dnešnímu dni mám kolem 2700 vesnic, a přesto vím, která byla moje první vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru