• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Eronsanmal

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36905

Guest
Moje začátky ve hře Divoké kmeny byly docela zajimavé. Vybral jsem si jméno Eronsanmal, protože je to mé oblíbené přízvisko. Zaregistroval jsem se náhodně na S28. Sotva jsem si trochu vylepšil budovy a vycvičil vojsko, už mě napadl jistý spoluhráč. Denně jsem od něho měl tak pět - sedm útoků. Vojsko úplně zničené, tak mě napadl určitý plán. Vycvičit si vojsko a přesunout ho do vedleší vesnice. Asi měsíc to fungovalo, ale pak mě našli i té vedlejší vesnici. Útoky na mou vesnici probíhaly, proto jsem vymyslel další ,,trochu podlý", ale účinný plán. Založil jsem si kmen a uzavřel jsem s kmenem jistého spoluhráče Dohodu o neútočení. Tento plán zatím funguje, i když neni jasné, jak dlouho ještě bude. V mém kmenu jsme zatím dva a doufám, že nás bude víc. Zatím však odolává ,,Eronsanmalova vesnice."


139 slov
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru