• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky- Hovado.cz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35299

Guest
Moje první cesta začala na světě 2, ale ještě něž se dostaneme k jádru věci, rád bych se omluvil předem za svůj pravopis. Začínal jsem společně s bráchou a už si ani moc dobře nevybavuji, jak jsem se k této hře dostal. Možná proto, že všichni kolem hráli Travian a mě se ta hra prostě nelíbila. DK bylo barevnější a mělo lepší jednotky. Pamatuji si, že jsem měl jednu vesnici a něvědel jsem, co mám v podstatě dělat. Kolem se začal rozrůstat kmen LFFF( legendární kmen, navždy v našich srdcích), kde měli hráči již desítky vesnic a já pouze jednu. Na první útok si vzpomínám úplně živě. Šel útok od CHIKIVa a vím, že jsem se bránil vším co šlo. V té době jsem nerozlišoval útočnou a obranou armádu, ale i přesto jsem se ubránil. Nevím proč, ale vždy když jde na mě útok, mám úplně stejný pocit i dnes. Ten náboj, ta zvědavost a obava i přesto, že máte ve vesnici podpory, i tak se trošku bojíte co přijde. Nekonečné proklikávání všech možných tlačítek, abych zabil čas, než přijde útok. A pak ta radost, když je oznámení žluté. Bohužel nemám jen pěkné vzpomínky na svět 2. Po zhruba půl roce hraní se mi postavil support a musel jsem si za každou cenu změnit nick. Hovado.cz se jim zdálo urážlivé a tak se z malého hovádka stalo Vodaho.cz. Moc rád na svět 2 vzpomínám. Na všechny války, rady od hráčů, na všechny hráče. Škoda jen, že to tam dopadlo tak špatně. Zrada bolí a když se LFFF rozpadlo, zranilo to několik lidí. Ale na jednu stranu jsme se naučili něco dalšího a to to, že nikdy nikomu nevěř! A co říci závěrem? V první řadě bych chtěl poděkovat supportu, že odvádějí pěknou práci, i když občas nás zvedáte ze židle, ale hlavní poděkování patří všem hráčům. To my všichni tvoříme hru. Díky všem a pokud se někde setkáme, tak nechť zaútočí tak, aby si zasloužil moje vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru