• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Jardaboos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35575

Guest
Moje začátky se začaly psát okolo 2. až 3. třídy základní školy.Kamarádi mi řekli ať začnu hrát hru divoké kmeny.Začal jsem a strašně mě to chytlo, i když ze začátku jsem skoro nevěděl o co v této hře jde.Vždy jsem hrál asi týden do té doby kdy vypršela lhůta potvrzení e-mailu.Nikdo z nás nevěděl proč po týdnu nemůžeme hrát.Teď už to samozdřejmě vím ale tenkrát... Po nějaké době jsme na to přišli a i pochopili podstatu hry a tak jsme to pořádně rozjeli.Dnes mi je 13 let a za měsíc mi bude 14 a hraji to už jako jediný.Vždy mě někdo dobyje, ale já se nevzdávám a začínám znovu a znovu i na jiných světech.Můj největší úspěch je asi sedm dostavěných vesnic kdy jsem měl bodový průměr vesnice 12154 což je maximum.Ani nevim na jakém to bylo světě ale myslím že na světě 18, kdy jsem začal už dlouho po začátku světa a dostal jsem výbornou pozici, ale stejně jsem byl dobyt.Že už nikdy nezačnu jsem si říkal snad tisíckrát, ale vždy jsem začal a teď pořád hraji.Tak to jsou ty moje vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru