• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Jasod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36853

Guest
Moje hra začala asi pred štyrmi rokmi na slovenskom servy a to náhodou keď som bol za prácou v Írsku . Tam som sa prvý krát zoznámil s divokými kmeňmi . Hrali tam dvaja moji kamaráti a ja som sa prizeral ako sa to hrá a bohvieako ma to nenadchlo ,tak mi povedali aby som sa tam prihlásil a skúsil to sám a vtedy to začalo tak ma to chytilo že od vtedy nemôžem prestať je to veľmi návyková hra ktorá Vás tak zaujme že už sa jej nemôžete vzdať. A tak to všetko začalo... hral som v prvom kmeni ktorý mal názov Šoma Power a bol veľmi úspešný až tak že sa po čase o ňom písalo na fóre divokých kmeňov . Nezapomenutelný zážitok na prvý kmeň . Stale hrám na Slovenskom servy ale teraz som si povedal že vyskúšam aj ten váš česky a dúfam že sa mi tu bude dariť ako na tom Slovenskom . Prajem všetkým veľa úspechov v hre . Môj nik na tomto svete je Jasod a 00 Meine Dorf je moja vesnica.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Před 7 roky slovenský DK určitě nebyly, zkus si lépe zavzpomínat.
 

DeletedUser34582

Guest
A príbeh kľudne ukončí slovenským slovom :) aby to nevyzeralo blbo :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru