• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Leader fox

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje první okamžiky ze hry divokekmeny se odehrávali když mi bylo pět.K dk jsem se dostal přes kamaráda ukázal mi to a já jsem to začal hrát.Pamatuju si že mě to strašně bavilo a že když mi dobili moji vesnici tak mě to hodně vzalo...:).Ale i nadále jsem pokračoval ve hraní na jiných světech.Můj první svět byl svět číslo 5 dále jsem hrál i třeba na světech 14,16,20,25,28,29 ale měl jsem skoro pokaždé jiný nick!Nevím proč prostě proto:)Teď momentálně hraji na světě čislo 29.Doufám že se mi tam bude dařit.Dk jsem samozřejmně nehrál celou dobu dělal jsem si přezstávky ale i když dk hraji od svých pěti let pořád mě tato hra neomrzela a mám jí rád!:)Současně hraji pod nickem Leader Fox a asi si toto jméno nechám na pořád..Doufám že se v soutěži umístím aby se mohla lépe rozvíjet moje vesnice
 

DeletedUser15465

Guest
Ty hraješ DK od pěti let? To jsem měl den co den vodřený kolena, a od počítače to nebylo..
Maličko se opakuješ, ale jinak pěkný příběh :)
 

DeletedUser36876

Guest
Já poprvé usedl za počítač v 7letech vlastni jsme měl v 9letech
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru