• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - MonkeyCzech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje zážitky z DK jsou skvělé . Ovšem toto je příběh o nich : Jednoho dne jsem narazil na reklamu na Divoké Kmeny . Klikl jsem na to a hned zezačátku jsem začal na světě 5, což mě přestalo bavit, tak jsem později šel na svět 8 . Tam jsem hrál a když jsem dosáhl hranice 200 bodů, dohodli jsme se se sousedícím hráčem o spojenectví . Začínali jsme rozebírat celé okolí a když jsem měl 3 vesnice a on 2, řekl mi, že končí, a že si mám sebrat všechny jeho vesnice . Bylo mi to líto, ale bylo to i dobře . Když jsem zabral jeho vesnice, měl jsem jich celkově 6, protože jsem zabral barbarku. Díky tomu mě vzali do 3. nejlepšího kmene světa s názvem Devils, kde jsem byl vychován a naučen všemu možnému co se DK týká . Mezitím jsem se spřátelil s hráčkou kikinka666 a posílal jsem jí podpory a suroviny, atd. Jenže jednou, když ona měla 3 vesnice a já 15, už jsem se neměl kam stěhovat . Musel jsem ji zabrat . Zabral jsem jí obě vesnice kromě hlavní a z hlavní na mě útočila . Jak jinak, prohrála tuto bitvu a všechny útoky jsem vykryl, načež jsem její hlavní vesnici přebral a díky tomu jsem se stal postrachem okolí . Všichni ke mně měli respekt a úctu, nikdo neútočil a já útočil na všechny, když tu se na můj kontinent začal stěhovat nepřítel . Pochopitelně jsem dostal trochu strach a všechny vesnice převelel na defenzivní a měl jsem pouze 3 ofenzivní . Najednou to začalo . Sebrali mi 1 vesnici, druhou, třetí až mi jich sebrali asi 10 z 50 . Začal jsem se rozšiřovat na jiný kontinent, což byl můj únikový plán v případě porážky . Zabral jsem si dalších 20 a tím se přestěhoval více na sever . Musel jsem se zbavit jižních vesnic a celé jižní území kontinentu zabrali nepřátelé . Soukmenovci mě podporovali jak to jen šlo, ale nestačili jsme na ně . Asi o 2 týdny později už mi zbývalo posledních pět vesnic a já musel přenechat svoje vesnice soukmenovcům a spojencům, kteří toho náležitě využili . S DK jsem na chvíli skončil, než jsem se dostal na svět 17, kde jsem dosáhl také válečných úspěchů (avšak ně bodových) a na svět 18, kde jsem si našel skvělý kmen a společně jsme se dostali do nejvyšších příček rozjetého světa . Později mě začali zabírat, pak jsem zabíral já je a kmen mi už pomalu přestával pomáhat, hlavně proto, že oni sami byli napadáni nepřítelem . No, nemohlo to dopadnout jinak, skončili jsme tam všichni a teď se stěhujeme na S29 . :) Tam sídlí moje skvělá vesnice . :)

To je vše :)
Buďte prosím upřímní :)

Počet slov : 441
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Musí to začínat slovem Moje a končit slovem vesnice.
Takže si to rychle oprav.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru