• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky muhehehu9696

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začátky ve hře DK byli úplnou náhodou. Jednou když jsem se přihlásil do své hry ***** tak jsem omilem klikl na reklamu na DK. Jelikož mě ta hra přestávala bavit tak jsem se zaregistroval na světě 11 pod nickem střelec-ČR. Svět už byl v plném proudu ale to mě nijak netrápilo.. Rychle jsem se zlepšoval, učil, vyvíjel.. Nevěděl jsem jak to tady chodí a tak jsem byl pyšný na svou armádu 50-ti kopiníků při mích 500 bodech. Na mapě jsem si našel svého prvního soupeře- Vesnici barbarů.. Neměl jsem tušení že je to NPC Vesnice, ale byl jsem rozhodnutý ji zničit. Poslal jsem tam svoji ´´obrovskou´´ armádu a s napětím a nervy čekal, jak tento souboj dopadne. Vítězství! :wacko
Dvě políčka od mé vesnice se rozvíjel hráč simicek. Bál jsem se ho a proto jsem se okamžitě přihlásil do kmene ve kterém se nacházel. Kmen se jmenoval Husité a naučil mě podporám, společným útokům a díky jejich požadavkům jsem si vystavěl i dostačující armádu. Jenomže kmen se nacházel ve válce a během měsíce se rozpadl. Já jsem šel do kmene na jehož jméno si nevspomenu a simicek do nepřátelského kmene . Netrvalo dlouho a oba jsme měli šlechtu.
Do deseti dnů od rozpadu kmene na mě poslal simicek první útok. Bál jsem se a proto jsem uhnul. Šetřil jsem si suroviny na minci tak mi je všechny ukradl, což mě naštvalo. Simicek uchvácen vítězstvím poslal na mě v noci další útok. Již jsem spal a proto jsem nemohl uhnout…:shout
Útok došel do nočního bonusu a i přes to že do útoku nasadil i kopiníky a šermíře neuspěl.:D Druhý den jsem ho obsadil. Během dalších dvou týdnů jsem se dostal do TOP10 na kontinentu.. Zachvácen svými body jsem vrážel všechny suroviny do šlechty a obsazoval další a další města svou chabou armádou. Toho si všiml bohužel hráč Nonan. Když na mě šel první útok tak jsem to nějak neřešil, já jsem měl 40000 bodů a on jen 8000. To byla ale moje největší chyba..
Při prvním útoku mi klesla oddanost na 25, jelikož měl jen 3 šlechtice. Druhým útokem mi zabral moji sedmou vesnici. Druhý den zaútočil na další, další den na další atd. Než jsem se stihl koncentrovat a narekrutovat nějakou obranu tak mi zůstali už jen dvě vesnice a on jich měl 12. Do týdne mi ona a jeho kmen zabral poslední dvě vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vzpomínky-muhehehu9696

Moje začátky ve hře DK byli úplnou náhodou. Jednou když jsem se přihlásil do své hry ***** tak jsem omilem klikl na reklamu na DK. Jelikož mě ta hra přestávala bavit tak jsem se zaregistroval na světě 11 pod nickem střelec-ČR. Svět už byl v plném proudu ale to mě nijak netrápilo.. Rychle jsem se zlepšoval, učil, vyvíjel.. Nevěděl jsem jak to tady chodí a tak jsem byl pyšný na svou armádu 50-ti kopiníků při mích 500 bodech. Na mapě jsem si našel svého prvního soupeře- Vesnici barbarů.. Neměl jsem tušení že je to NPC Vesnice, ale byl jsem rozhodnutý ji zničit. Poslal jsem tam svoji ´´obrovskou´´ armádu a s napětím a nervy čekal, jak tento souboj dopadne. Vítězství!
Dvě políčka od mé vesnice se rozvíjel hráč simicek. Bál jsem se ho a proto jsem se okamžitě přihlásil do kmene ve kterém se nacházel. Kmen se jmenoval Husité a naučil mě podporám, společným útokům a díky jejich požadavkům jsem si vystavěl i dostačující armádu. Jenomže kmen se nacházel ve válce a během měsíce se rozpadl. Já jsem šel do kmene na jehož jméno si nevspomenu a simicek do nepřátelského kmene . Netrvalo dlouho a oba jsme měli šlechtu.
Do deseti dnů od rozpadu kmene na mě poslal simicek první útok. Bál jsem se a proto jsem uhnul. Šetřil jsem si suroviny na minci tak mi je všechny ukradl, což mě naštvalo. Simicek uchvácen vítězstvím poslal na mě v noci další útok. Již jsem spal a proto jsem nemohl uhnout…
Útok došel do nočního bonusu a i přes to že do útoku nasadil i kopiníky a šermíře neuspěl. Druhý den jsem ho obsadil. Během dalších dvou týdnů jsem se dostal do TOP10 na kontinentu.. Zachvácen svými body jsem vrážel všechny suroviny do šlechty a obsazoval další a další města svou chabou armádou. Toho si všiml bohužel hráč Nonan. Když na mě šel první útok tak jsem to nějak neřešil, já jsem měl 40000 bodů a on jen 8000. To byla ale moje největší chyba..
Při prvním útoku mi klesla oddanost na 25, jelikož měl jen 3 šlechtice. Druhým útokem mi zabral moji sedmou vesnici. Druhý den zaútočil na další, další den na další atd. Než jsem se stihl koncentrovat a narekrutovat nějakou obranu tak mi zůstali už jen dvě vesnice a on jich měl 12. Do týdne mi ona a jeho kmen zabral poslední dvě vesnice.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Rozhodni se, který ponecháš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru