• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - petrbedna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31251

Guest
Moje začátky začínají od roku asi 2010, kdy jsem se v tu dobu strašně nudil a nevěděl, co mám dělat. Řekl jsem si tedy, že si zahraji Divoké Kmeny. Vůbec jsem nevěděl, že jak jsem začínal, tak začínal i můj kamarád, ale to není moc podstatné. Strašně mně to bavilo a čekal jsem i hodiny, než se mi něco nepostaví nebo nevylepší. Prostě to byla největší ''farka'' co jsem v té době hrál, i když nebylo moc na výběr. Rozšiřoval jsem spíš železné doly, lom na hlínu a dřevorubce, ale jednou se stalo i to, že jsem měl ze začátku všechny tři stavby na těžbu různých surovin na úrovni 10. Byl jsem strašně rád, ale taky jsem si říkal jestli to nemá i nějakou nevýhodu. Doteď nevím, proč se mi to stalo. Jak jsem budoval, rozšiřoval a rekrutoval vojsko, tak rázem jsem měl všechny budovy na max. úrovni a k tomu 2 vesnice, které jsem už začínal taky budovat. Připojil jsem se k nejslavnějšímu kmenu, co v mojí oblasti vůbec bylo a tak jsem si říkal, že mám už zaručené, že mě nikdo nezničí. Opak se stal pravdou. Lidi v kmenu mě neskutečně naštvali, že jsem od nich odešel, ale přinášelo to velkou nevýhodu. Všude kolem mě byli lidi z kmenu nebo spojenci. Nemohl jsem nic dělat a uplynule ani ne několik dní a byl jsem bez žádné vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru