• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky-petrcze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje putování hrou Divoké kmeny začalo na světě 15.Ke hře jsem se dostal přes kamaráda, který mi řekl, že hraje snad tu nejlepší hru, kterou kdy viděl.Zaujalo mě to, a tak jsem se rozhodl zaregistrovat.Když jsem vyplňoval údaje, myslel jsem si, že se do hry snad nikdy nedostanu.Pokaždé co jsem zadal jakýkoliv email, okamžitě se objevil červený řádek:''Zadaný email je již používaný''(nebo nějak tak přibližně).Tak jsem si založil nový email jen proto, že mě hra tak strašně moc lákala.Mé jméno na světě 15 bylo capoera1.V té době mi bylo okolo 10, a tak jsem se na nic lepšího nezmohl.Konečně jsem byl s registracemi hotov, a tak jsem konečně mohl vejít do hry.Když jsem se poprvé přihlásil, říkal jsem si, že to není nic speciálního.Avšak po nějaké době mě hra neuvěřitelně chytla a nepustila.Začátky byly pro mne špatné.Nevěděl jsem co mám stavět, co potřebuji ze začátku.Nebýt vaší pomoci na Wiki, asi bych hnedka skončil.A tak jsem začal budovat opevnění a skrýš.Když na mě přicházel první útok, myslel jsem si, že je se mnou konec.Požádal jsem o radu kamaráda.Říkal mi, abych použil co nejvíc surovin a o nic se nestaral.A tak jsem učinil.Když přišel útok, snad polovina útoku se rozprášila o hradby.Hned se mi vykouzlil úsměv na tváři.Poděkoval jsem kamarádovi za pomoc.Zbytek hry probíhal v klidu.Žádný útok už na mě nikdy nešel.Má vesnice se rozrůstala a rozrůstala.Body skákaly snad po tisících.Vytvořil jsem mocnou armádu.Útočil jsem na okolní hráče.Měli jen malé zbytky vojsk.Podroboval jsem si okolí.Vstoupil jsem do mocného kmene, který patřil mezi top 10 kmenů.Získal jsem spojence a už se nemusel ničeho bát.A když už jsem byl tak mocný, zamířil jsem přímo na panský dvůr.Chybělo mi pouze pár úrovní kovárny.Nic co by se nedalo stihnout za 3 dny.Kovárna byla dostavěna, a já jsem konečně mohl postavit panský dvůr.Jakmile se dostavěl, byl jsem překvapen že nemůžu trénovat šlechtice.Opět jsem se zeptal kamaráda, který mi řekl, že musím vyrazit mince.Udělal jsem jak mi řekl.Vyrazil jsem pár mincí a už se trénoval šlechtic!Začal jsem dobývat vesnice okolo sebe.Jedna za druhou padaly jako hrušky.Dosáhl jsem 200 000 bodů.Byl jsem velice mocný hráč (v mém okolí).Jenže vypracovat se na 200 000 bodů dá práci a čas.Divoké kmeny mě pomalu ale jistě přestávaly bavit.Pokaždé jsem přišel a akorát jsem vyrazil maximum mincí.Potom jsem přestával dělat i to. Neaktivita stoupala.Jednou jsem se rozhodl (po dlouhé době), že se podívám jak si vedu na Divokých kmenech.Když jsem přišel, nemohl jsem věřit vlastním očím.Byl jsem rozebrán hráčem z vlastního kmene.Toto byl můj konec na Divokých kmenech.A tak padly všechny mé vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru