• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky-Skumy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začátky a první okamžiky na DK byli velmi krušné. Začínal jsem na S12 a tam můj příběh začíná. :)


Ke hře mě přivedli kamarádi ze školy a ještě ten den jsem si založil svůj účet a nick, který se mě drží i dodnes. Ze začátku jsem stavěl všechno na co zrovna byly suroviny, minimum mých vojáků zůstávalo doma a nevěnoval jsem jim moc pozornosti. Jednou se mi to však vymstilo. Přišel sem domů a najednou červené oznámení.
Z mého minima vojáků nezbylo vůbec nic. :shout
To byl den, kdy jsem se začal soustředit spíše na vojáky. Po čase jsem zjistil, že základem surovin jsou doly a že mohu vesnice i přebírat a bodově se rozrůstat do neskutečných čísel. Pomaloučku jsem poznával DK...Začínal jsem si hledat kmen. Můj první kmen se jmenoval Bezdomci!:yes


Cesta byla asi jako pro každého dlouhá. Teď mám za sebou dost světů, ještě více kmenů a nejvíce jsem pobral zkušeností.
Teď hraji i se svou přítelkyní, která je momentálně taky v krušných začátcích na
S29. :D

Společně jsme založili kmen Vetřelci, válčíme společně proti našim nepřátelům a ničíme nepřátelské vesnice.:cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru