• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - slavamapa , Hardstile

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Takže zdravím .
Mě počínání začlo na s 1 pod nickem bazuka ale tam sem hrál jako kdybych nehrál udělal sem asi 2 500 bodu ale jel sem jenom na body a né na armádu . Prostě katastrofa abych řekl . Pak sem dlouho nehrál takže mi učet zrušily .

Další server co sem rozjel byl s 6 pod nickem slavamapa . První sem byl členem kmene pomsta nebo jak se to jmenovalo už si to přesně nepamatuju ale vím , že vudce byl hráč Sladká Pomsta a do tý doby jeden z nejlepších kámosu byl kazim kazim ale pak byl nějakou dobu neaktivní tak sem na něj začal utočit a on se to dozvěděl tak radši zkončil . Pak jsme s hráčem Sladká Pomsta přešli to UFG kde jsem poznal dost dobrých lidi ( i těch nedobrých ) ale mezi největší kámoše nebo spíš kámošku hráčku jmenem bartujana , která mi mimochodem dost pomohla a hru pořádně vysvětlila . Udělal se tam něco málo přes 700 K pak mě najednou zakladatel vyhodil z kmene a začaly mě rozebírat tak sem vlezl ke spojencům ale řekl sem si , že to stejně nemá cenu se schovávat tak sem je opustil a bohužel sem dostal ban na 3 dny za urážku hráče tak sem se nemohl bránit.

Pak sem hodně hrál speedy ale na jednou ze speedů admin nadržoval 3 hráčum a ostatni banoval , kteří je doháněli tak jsme se proti němu spikly a daly jsme si do profilů urážející obrázky jeho osoby . Tím pádem mě a pár dalším zablokoval učet a smazal .

Poté sem si založil učet jménem Hardstile a začal sem na s 20 kde na tom nejsem nejhůř ale ted tam mam zástup , protože scháním práci . Klidně se koukněte .

Ještě sem hrál na dalších serverech ale to mě nebavilo .

TO je asi tak vše a mimochodem herně sem se znal s hráčem MilanaliMa a byl to fakt moc dobrý hráč . DOst sem ho obdivoval .

Děkuji za pozornost .
S pozdravem a poděkováním Hardstile
 

DeletedUser36491

Guest
Přečti si pravidla soutěže.
Má to začínat slovem Moje a končit slovem vesnice.
Honem si to oprav, jinak tvá práce nebude započítaná do soutěže.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru