• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Snowlord

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser27913

Guest
Moje první zážitky z DK začaly na svetě 4. A takto začaly začátky hry byl jsem zrovna doma když bylo hnusné počasí, prohlížel jsem si Internet, kde jsem narazil na tutho online hru. Tak hrál jsem ji asi půl roku, kde jsem stačil vybudovat 2 vesnice. Bylo to myslím na světě 4. Bylo to asi v roce 2009, a docela mě bavila. Ale asi po půl roce hraní, jsem si podmanil 2 vesnici, která byla bodově stejná jako ta první, ale půl rok hraní dokáže ovlivnit jedna mála chyba. Tou chybou byly koordinace vesnic, původně to byla barbarská vesnička. Zdála se mi hezká a byla blízko. Tou dobou jsem byl v dobrém kmeni, a kvůli té chybě došlo k porušení spojenectví. Zkoušel jsem to vedení druhého kmenu vysvětlit, ale neveřili mi. Tak započala válka mezi kmeny, samozřejmě že ten na kterého jsem omylem zaútočil měl asi 5 vesnic. A asi po 2 dnech války jsem padnul. Ale tou dobou jsem byl mimo domov. A asi po týdnu kdy mě dobyli jsem se s chutí přihlásil na DK, s tím že si vyrazím nějaké zlaté mince. Ale byl jsem dobyt. Znechuceně jsem se odhlásil a naučil jsem se že abych se příště koukal kam útočím, a nestratil půl rok práce během týdne. Ale teď asi po 2 letech jsem začal úplně nanovo. A doufám že budu mít suprovou vesnici.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru