• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Sot@L

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36625

Guest
Moje začátky v Divokých kmenech byly celkem legrační.Začalo to všechno v roce 2008 na světě 1, kdy jsem si založil účet se jménem Sotal.Jelikož jsem byl začátečník, tak jsem pomaličku stavěl hlavní budovu a prostě to, na co jsem měl suroviny.Tudíž mi dlouho trvalo, než jsem se dostal na hranici "slušných" bodů.Jakmile jsem dosáhl 3000 bodů, byl jsem na tolik "zkušený", že jsem nevěděl, jak obsadit vesnici a stavěl dál a dál a dál (...)
Dostavil jsem svoji vesnici na 12 154 bodů, což bylo maximun a nevěděl, co dělat dál.Tak jsem zaútočil na nějakého hráče, který si z mé vesnice udělal kůlničku na dříví a pěkně mě rozsekal.Začal jsem proto znovu a ne, že bych se poučil z předchozí blbosti, ale opět jsem stavěl a stavěl vesnici na maximální počet bodů.Tentokrát, ale přišla velká změna !!! Vesnice dosáhla již 12.140 bodů a už jsem byl opět obsazenej.
Řekl jsem si, do třetice všeho dobrého a tentokrát jsem stavěl hlavně obranné jednotky a napsal si do osobního textu nějaké silné slova, jakože všechny zničím a vyhraji tenhle svět.Moje vesnice měla 1486 bodů, když byla potřetí a naposled na tomhle světě obsazena.

Pokud nyní čekáte, že jsem se poučil tak ani náhodou.Podobný scénař se odehrával i na světě 2 a 3 a mě furt nenapadlo si přečíst pravidla na co je šlechtic :D Až na světě 4 se začalo dařit a dosáhl jsem pár milionů bodů.Nyní hraji pod nickem Sot@L a už vím, jak vše chodí a nedělám stejné chyby jako na začátcích.Už nemám problém s tím, obsadit nějaké ty vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru