• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - VeSeMy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36884

Guest
Moje začátky ve hře DK
Moje začátky byly podobné asi jako každého. U onlinovek jsem začínal u konkurenční hry, kterou jsme hráli s klukama ještě na základce. Po čase, jsem narazil na Divoké kmeny, který mě uchvátily na tolik, že jsem se k ním teď asi po roce vrátil.
Všechno to začalo také na již zmiňované základní škole. Zaregistroval jsem se pod jménem VeSeMy, neboť v té době letěla taková ta „čeština“-jedno velké, druhé malé písmeno, ani já jsem tomu neodolal. Nepamatuji si to zcela úplně, ale myslím, že svoji první vesničku jsem pojmenoval po svém rodném městě, což je Kladno. Ale začátky si myslím, že jsem neměl nějak extra šílené, jelikož jsem měl zkušenost s vesničkou z jiných her. S kamarádem jsme se stále předháněli, kdo má víc bodů a kdo víc vojáčků. Ale nebylo to fér, on tuto hru již hrál dříve. Když jsme se dostali na nějakých 4.000 bodů, začal jsem přemýšlet o druhé vesnici, do které mě nutil již zmiňovaný spolužák.
Taková menší kuriozitka se stala v tu chvíli, když mě matka přistihla v noci, jak vstávám, kvůli želenému dolu. Přišla ke mě do pokoje a spustila: „Co to tady děláš na počítači ve 3 ráno? Ráno si promluvíme.“ Já si říkal, jéžiš to zase budu něco…. Ale co se nestalo. Když jsem za ní ráno v sobotu přišel čekal jsem nějaké kázání ať u toho nesedím v noci, nebo ať kvůli tomu nevstávám. Všechno bylo jinak! Zeptala se mě, co to je za hru a že ji chce vyzkoušet. Nejdřív jsem si myslel, že to myslela jen ze srandy, nebo že má něco za lubem, ale ne, ona hrála se mnou. Tak v duchu jsem si říkal, paráda, aspoň si budeme pomáhat. Ale ne, byli hráli jsme poctivě a hned jsem jí v nastavení do „Stejného internetového připojení“. Samozřejmě to mělo i své proti. Musel jsem jí to vše učit, a když říkám vše, tak vše! Přišel jsem ze školy a ona hned: „Rychle pojď sem, potřebuju radu od zkušeného.“ Hezky se to poslouchalo, ale to je tak všechno. Stále něco nechápala. Nejhorší bylo když na ní šel 1 útok. To mě nenechala na pokoji a notebook už tuplem ne.
Mé hraní na světe 13 skončilo tak v průměrném čase. Měl jsem asi 6 vesnic. Nepamatuji si nejspíš správně, ale měl jsem snad 3 obranné a 3 útočné vísky. Kmen se jmenoval Druži (myslím). Všechno to skončilo, když jsem na hru měl méně času, protože jsem se musel věnovat škole. Začal jsem být denně pod útoky. Denně na mě šli 3-4 útoky. Potom, co jsem postupně přicházel o své vesničky mi zbyla jedna jediná, která měla asi 1000 bodů, ale jméno si již nepamatuji. Když jsem viděl že na mě jde asi 6 útoků dal jsem zrušit účet a zůstala tam chudinka sama moje bývalá vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36890

Guest
Pěkné

Tak tohle mě opravdu zaujalo, pěkné to máš :))
 

DeletedUser

Guest
:)

myslím, že to samé jsme prožili všichni :) já si už teda nevzpomenu, kolik browserovek jsem prožil, ale bylo jich mraky :) snad se tady s naším kmenem neztratíme! :)
 

DeletedUser36889

Guest
Soutěž

Ahoj
Opravdu povedené;)
Zítra se snad napijem na vítěztví:beer
 

DeletedUser36884

Guest
Díky

Díky moc, ale soutěž je bohužel až do 17.2.2013
 

DeletedUser36884

Guest
Když myslíš ... Jak jsem psal má to i své nevýhody. Stále na mě machruje, jak ona tam je párkrát za den a je lepší než já, kterej u toho sedí pořád. :D
 

DeletedUser36900

Guest
Soutěž

Myslím,že by jsi mohl vyhrát,máš to procítěné a zkušenosti jsi v téhle hře získal sám a tvrdě,podle mého názoru si to zasloužíš ;)
 

DeletedUser36889

Guest
Soutěž

Já se divím že jsi to udělal tak rychle ale hodně dobrá práce.Moje učitelka by ti za to dala 1 a ještě by o tobě celou hodinu vyprávěla :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru