• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Wlladiska

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36869

Guest
Moje začátky na divokých kmenech byly celkem krušné. Ani si nepamatuju, jak jsem k divokým kmenům přišla, už je to dost dlouho. Ale vzhledem k tomu, že jsem předtím hrála jinou hru, kde mě jako holku celkem diskriminovaly,jsem se začátku tady dost bála. Ale svůj strach jsem překonala a začala jsem si stavět vesničku. Začala jsem trochu později než začal svět a tak jsem byla na kraji mapy a asi jediná aktivní. Po nějaké době mi přišla zpráva, že jestli se nechci přidat do kmenu. Samozřejmě, že jsem chtěla a tak jsem odepsala. V mé odpovědi byla i otázka, jestli nevadí že jsem holka :D Odpověď mě po zkušenostech na travianu dost šokovala, ale když řekly, že nevadí, tak jsem se k nim přidala :) Byl to super kmen a v začátcích mi hodně pomohli. Dobyla jsem si svou druhou vesničku a v klídku i na kraji mapy stavěla. Ale přišel jeden hráč,který začal útočit a přebral mi obě vesnice. Byla jsem z toho smutná a DK jsem přestala hrát.

Asi po třech letech, když jsem se doma nudila, jsem si znova vzpomněla na divoké kmeny. Znovu jsem se zaregistrovala a začala hrát. Ale přihlásila jsem se na rozjetý svět 24, takže jsem se tam nijak dlouho neudržela. Na dalších světech 25, 26 a 27 to nebylo o nic lepší, ale postupně jsem získávala zkušenosti. Teď jsem na s28, kde to taky neni zrovna nejlepší, ale ještě pořád se držím. Máme tu super kmen, možná nejsme nejlepší, ale jsou tu super lidi. Nedávno jsem začala i na novém světě 29, kde jsem ve stejném kmenu se stejnými lidmi. :) Jinak jsem ráda, že jsem se k této hře dostala, protože mám o zábavu postaráno a poznala jsem spoustu nových super lidí.
To je z mé historie a vzpomínek asi tak vše a teď se jdu zase věnovat své vesnici. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
To čo spomínaš v úvode, že kde si bola diskriminovaná ako tú hru...tak názov hry nedávaj :D nejak to uprav aby tam nebol :)

inak veľmi zaujímavé :D je sranda, že veľa hráčiek je lepších jak hráčov :D ale to je asi o rozume :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru