• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zástup v dovolené a podpory

  • Zakladatel vlákna DeletedUser22584
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser22584

Guest
Zdravím,
podle pravidel:
§4) Zástup v dovolené (ZvD)

8)Není povoleno útočit nebo podporovat hráče, který je zastoupený kýmkoliv na vašem internetovém připojení, nebo Pc.

Jakpak si tohle mám vyložit ve vztahu že již u někoho mám podpory a on teď potřebuje zástup. Těch pár dní bych jej nepodporoval a ani 24 hodin po té, ale co s těmi vojáčky co už tam jsou?

Takže prosím někoho povolané o jednoznačnou odpověď.
Díka.
 

DeletedUser28785

Guest
1. jeto v blbý sekci a vojáci nesmí být od tebe k němu V POHYBU, ale pokud jsou již u něj taK neva...
 

DeletedUser

Guest
bully,nemaš celkom pravdu...vojaci možu byť kludne v pohybe ,dôležite je aby najprv boli odoslane podpory a potom prijaty zastup...

ale odpoved na pavelv75ovu otazku je,kludne mu možeš vziať zastup aj ked tam maš podoru a dodržíš to čo si písal...
 

DeletedUser22584

Guest
Díky za potvrzení.
Myslel jsem že to bude tak nějak, ale nebyl jsem si jistý jestli se vojsko při přijetí zástupu nemusí stáhnout nebo tak něco.
Takže jej můžu v klidu převzít a vojsko tam nechat.

Edit: Proč je to v blbý sekci? Nikam jinam mi to nepasuje než sem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru