• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Získávání hráčů - rekrutace

DeletedUser

Guest
Ahoj,

ať hledám, jak hledám, mám v tom stále zmatek :(
Pokud pozvu nového člověka, aby si založil účet na DK, on se zaregistruje, začne hrát (na jiném pc a jiném internetovém připojení) - a po nějaké době zažádáme o sdílení internetového připojení, jelikož oba chceme hrát ze stejného počítače (např. z důvodu sestěhování), je možné, aby nás kvůli tomu zablokovali?
Přeci jeden z nás nebude neustále chodit do internetové kavárny :shock :D

Děkuji za odpověď! ;)
 

DeletedUser32568

Guest
pokud neporušíte pravidla pro SIP tak by neměli - pokud teda on už získá 500bodů čímž pádem ty získáš PÚ :)
 

DeletedUser11059

Guest
Pokud jsi v momentě, když s někým začneš sdílet dlouhodobě IP, nastavte si SiP a pak Vás nikdo nemůže trestat, pokud budete dodržovat pravidla pro SiP (Sdílené internetové připojení) - ale musíte ho mít oba v nastavení na účtu nastavené k protistraně.
Přečíst pravidla a pak už hrát. Nese to různá omezení, protože to má stejná pravidla jako ZvD, ale delší. Co se u ZvD nesmí 24h, tak u SiP se nesmí 3 týdny. Takže hodně to omezuje a svazuje prostor .... nicméně dá se to naučit.
 

DeletedUser32568

Guest
já myslím že šlo spíš o tu REKRUTACI HRÁČŮ, protože tam je že je zakázáno hrát na SIP pro získání PB... takže o to tu jde :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, přesně tak. Pokud budu někoho rekrutovat, a ten po nějaké době se mnou začne sdílet IP, jestli bychom (i přes nahlášení SIP) mohli být potrestáni...
Pokusím se ještě lépe formulovat otázku: pokud rekrutuju hráče, který sice v dané chvíli bydlí jinde a hraje tedy z jiného místa, než já, ale třeba po měsíci se ke mně přistěhuje a přestože si zadáme SIP, nebudeme si posílat podpory, suroviny, atd., znamená to, že stejně nebude moci doma hrát, protože jsem ho "kdysi" rekrutovala? Nebo je tam nějaká lhůta? Chápu, proč je to tak zavedené, ale zajímá mě, jestli se to dá nějak ošetřit, když dojde k takové situaci, abychom nebyli za podvodníky ;)
Jinak děkuju všem za odpovědi a snahu pomoci ;)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
dle mého je tvůj dotaz zcela logický - když rekrutuji hráče, tak z mého okolí...
Je tedy docela možné, že budeme v budoucnu spolu sdílet IP a je tedy nasnadě se takovéto situace i obávat (třeba pro pozdější společné připojování ve škole....).
Dle mého skromného názoru by to mělo být pravidly ošetřeno, po jaké době lze rekrutovaný hráč hrát na stejné IP jako ten, kdo ho pozval...
Ale zatím to není určeno a dle mého není potřeba se nijak zvlášť obávat, když budou dodržena pravidla pro nahlášené SIP.
 

DeletedUser32568

Guest
pokud budete mít SIP až po měsící tak to už bude mít 500 bodů takže se není čeho obávat ... pokud je to ovšem lama a za měsíc nenahraje 500 bodů tak máte problém bych řekl :)
 

DeletedUser11059

Guest
Nedokážu Ti říct jasné ano tak, nebo ano tak.
Důvodem je to, že body za rekrutaci hráčů (to samé platí i o předběžné rekrutaci) nepřiděluje osoba (jak je tomu kupříkladu za vyhranou soutěž), ale systém, který je naprogramován a musí vyhodnotit proměnné. Proto, pokud se do doby nežli získáš nárok za rekrutaci na PB zanesete do systému jako SiP, jsem si jist, že systém v ten správný okamžik vyhodnotí aktuální stav a nebude studovat minulost .... tudíž body nebudou přiděleny. Aby vyhodnotil i minulost program, musel by být předělán.
Za zkoušku nic nedáš, když zkusíš napsat ticket a delegovat ho Sonikovi (až nastane ten správný moment) - třeba bude mít tu možnost posoudit situaci a body doposlat .... ale nedoufal bych v to, i on musí mít jasné odůvodnění pro IG, za co a proč body pro CZ DK rozdává - má to svá pravidla a musí se s přiděleným obnosem umět hospodařit.
 

DeletedUser32568

Guest
pokud už dostaneš body a zadáš SIP tak systém ti je už nedokáže vzít :)
 

DeletedUser

Guest
Díky moc za odpovědi! :yes
Vyřešili jsme to ve finále jinak: Než se nechat zablokovat, nebo přijít o PB, rekrutoval ho raději kamarád. A za 4 dny měl od něj prémiák. Body lze převést, takže je po problému :yes
Ten měsíc jsem udala tak nějak obecně, jestli je někde nějakej limit, ne že by byl lama a neměl za měsíc 500 bodů ;) :D

Každopádně děkuju za pomoc, do budoucna nám to určitě pomůže. Neustále rozšiřujeme okruh hráčů, které do DK namočíme :D, takže se vaše rady jistě ještě budou hodit ;)
 
Nahoru