• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zakreslovanie do mapy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41694
  • Vytvořeno

DeletedUser41694

Guest
Ahoj,

navrhujem, aby sa dalo do mapy zakreslovat a dane zakreslenia zdielat s vybranými hráčmi, prípadne s kmeňom.
Pri mape by bol gombík "Zakresliť novú vrstvu". Pri stlačení tohto gombíka by sa vedľa mapy zobrazili nástroje na kreslenie, ako v skicári. Do mapy by sa dali kresliť šípky, kruhy, písať text a všetko čo si len viete predstaviť. Danú vrstvu by tvorca pomenoval - napríklad "Stratégia rozvoja" a mohol by ho nazdielať. Pri zobrazení mapy by sa dalo vybrať, ktoré vrstvy chcem zobraziť, mohol by som zobraziť aj viac vrstiev naraj, prípadne im určiť priehľadnosť.

Čo si o tom myslíte?
 

DeletedUser33829

Guest
Samotný nápad sice nezatracuji, ale ve hře už 4 roky jakási okleštěná forma Tvého návrhu je a to je plánovač útoků na mapě a nevím za tu celou dobu o jednom jediném kmenu, který by tuto funkci využíval. Osobně, a to už je několik let, jsem to zkoušel a měli jsme v kmenu anketu, jestli to využívat, ale nakonec jsme to nevyužívali, vedle systému, který zabere nějaký čas než jej člověk pochopí to byl i fakt, že do toho vidí každý z kmene a plánovat útoky po staru bylo výhodnější. Tohle co předkládáš je vlastně to samé jen s rozšířenými možnostmi, jaké do mapy zakreslovat, ale líbí se mi ta myšlenka, že by to mohli vidět jen někteří, kdyby to fungovalo jako na fóru - 3 typy viditelnosti - dalo by se s tím už něco dělat, ale tady zase paradoxně skoro nikdo to nevyužívá, my jsme to kdysi využívali, ale jinde jsem se s tím nesetkal a nečetl, že by někdo využíval všech 3 možností viditelnosti fóra. Což by pro tu mapu mohlo být výhodné, že by se daly naplánovat zároveň dvě akce a viděli by to jen dotyční a každý kromě vedení jen tu svou a nepovolaní žádnou. Jen si kladu otázku, jak by to bylo využívané?:pardon
 
Nahoru