• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zasílání surovin

DeletedUser

Guest
Ahoj,
chci se zeptat. Když budu mít 2 vesnice, můžu si v nich vzájemně posílat suroviny (např. když ta druhá bude mít hodně a já v první málo, můžu si něco z druhé poslat) nebo je to zakázáno ? Předem díky
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
chci se zeptat. Když budu mít 2 vesnice, můžu si v nich vzájemně posílat suroviny (např. když ta druhá bude mít hodně a já v první málo, můžu si něco z druhé poslat) nebo je to zakázáno ? Předem díky

Neni to zakázané. Jasne že môžeš.
Medzi dedinami sa môžu suroviny posielať ako len ty chceš.
 

DeletedUser2901

Guest
Můžeš si ji i vyrabovat sám, pak nebudeš odkázán na kapacitu obchodníků...
Pro rychlý přesun většího množství surovin je to dobrá metoda... :)
 

DeletedUser2901

Guest
Neošidíš jí, je to normální. Jenom musíš včas stáhnout svoje vojska z vesnice, a počítat s tím, že ti tam něco padne díky hradbám... ;)
 

DeletedUser

Guest
Len doplním neposiať barany
unit_ram.png
a katapulty
unit_catapult.png
. bolo by to na škodu :yes
 

DeletedUser25852

Guest
?

Lidi pořád Mi to píše ,že nemůžu posílat surky,ale v kmeni mám tento problém je já,co s tím ?

Volné rozesílání je momentálně deaktivováno.

Obchodování mezi členy Kmene je možné od 08.07.2010 v/ve 00:30.

Volné zasílání surovin je možné až 06.10.2010 v/ve 00:30.
 

DeletedUser

Guest
Lidi pořád Mi to píše ,že nemůžu posílat surky,ale v kmeni mám tento problém je já,co s tím ?

Volné rozesílání je momentálně deaktivováno.

Obchodování mezi členy Kmene je možné od 08.07.2010 v/ve 00:30.

Volné zasílání surovin je možné až 06.10.2010 v/ve 00:30.

Čo na tom nechápeš ? Je to jasne napísané.
Do 06.10.2010 nemôžeš posielať suroviny hráčom mimo kmeňa.
 

DeletedUser25852

Guest
Asi jsi špatně četl co jsem napsal,všem v kmeni zasílání funguje normálně,jen mě ne a není žádný důvod proč bych neměl mít možnost posílat suroviny.
 
Nahoru