• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zbroj Pána Smrti - Deathkroman

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41510

Guest
Zbroj Pána Smrti, kterou našel tvůj paladin propůjčí paladinovi moc nekromancie s jejíž pomocí dokáže vládnout mrtvým..

Útok: Pokud paladin s jednotkami útočí na vesnici a při útoků sám nezemře, dokáže po bitvě obnovit 50% všech svých padlých bojovníků a k tomu oživí 20% pobitých nepřátel, kteří po bitvě odejdou společně s paladinem do jeho vsi.
Obrana: Pokud Paladin je ve vesnici v době útoku nepřítele, dokáže po bitvě (pokud přežil) obnovit 30% všech padlých jednotek co byli ve vesnici (včetně podpor) a zároveň donutí povstat nepřátelské útočníky, kteří se po bitvě přidají na jeho stranu (obnoví 10% nepřátelských jednotek, útočících na vesnici, v níž se nachází paladin s předmětem) .

DK Paladin Smrti.JPG
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41524

Guest
Když už, tak by mohl oživit všechny ne? Jen do to mohlo být nějak časově omezeno... třeba by šli z místa smrti rychlostí 1pole/1hodina... nebo by se oživili s nočním bousem o půlnoci...
 

DeletedUser41510

Guest
Tk bylo by hodně možností, jak nastavit to oživování :) Mě šlo hlavně o to, aby se vědělo co by tak nějak dělal :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40463

Guest
(*o*)

Napadlo mě při pohledu na tvůj obrázek, jestli někdo přijde s maskou Darth Vadera...
Maska by nastavila šlechtici až 50% pokled oddanosti v dobývané vesnici a při obraně před šlechtou by naopak jejich účinek klesl na 15%
 

DeletedUser33829

Guest
Šlechtic stahuje oddanost až po bitvě, pokud v ní přežije, takže ten bonus při obraně by nevyužil.

EDIT: Lord Mark II přišel s podobným návrhem o hodinu dříve. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41510

Guest
Nojo Talismanu jsem si nevšiml :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru