• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ze zástupu na zástup

DeletedUser35035

Guest
Dobrý den! Přicházím s návrhem který tu už asi byl ale přes to.
Nemyslíte si, že by bylo dobré dostatse ze zástupu na zástup?

Mně se už mnoho krát stalo, že hráč potřeboval narychlo zástup, tak ho jen hodí a napíše zprávu: ,,ahoj pohlídej mi to prosím jsem chorý - přijdu pozítra,,

Jenže tento hráč má zástup jiného hráče který je pod útoky - takhle kmen pŕijde o možnost bránení tohoto účtu.
A celkově by přechod ze zástupu na zástup zlepšilo hru.
 

DeletedUser25426

Guest
No možná by stačilo, kdyby ten, co ti dává zástup na tebe přehodil i ten druhej účet - i když pravda, někdy se zapomene a problém je na světě :)
 

DeletedUser30368

Guest
podobný tu určitě byl :)...Jde, ale jen o zapomínání :), ale někdy je ještě případ:

Hráč A má zástup hráče C, který je kamarád....(Hráč C nechce, aby hráč B věděl něco o jejich kmeni a o tomto přátelství)
Hráč B by vzal zástup hráči A. Problém je hned na světě ;)...(Komplikovanější, ale mne se to stalo nedávno, že jsem kamarád bral zástupy nepřátelům :)...
 
Nahoru