• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zimní grafický balíček

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40769
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40769

Guest
Ahoj chci se zeptat jestli je možno někde najít FUNGUJÍCÍ grafický balíček pro zimní vzhled DK.
Moc se mi líbí ale bohužel ani jeden z těch co jsem našla nefunguje.
Pokud máte někdo zimní nebo i jiné fungující prosím hodte to sem.
Je tu několik "mrtvých" diskusí plných nefunkčních balíčků tak ať je tu něco aktuálního.:yes
 

DeletedUser40769

Guest
Zima

Tak jsem hledala a hledala a dokonce našla i jeden fungujici takže davam k dispozici ať máme ty DK trochu vánoční :yeah
[SPOIL]
beispiel1.png
beispiel2.png
[/SPOIL]

CESTA PRO GRAFICKÝ BALÍČEK: http://kk-city.com/ds/events/w/graphicv1/


CESTA PRO CSS SOUBOR: http://kk-city.com/ds/events/w/winter.css


NÁVOD JAK NA TO:


Na horní liště v pravo kliknete na NASTAVENÍ
Sjedete po stránce až uplně dolů,do kolonek Cesta pro grf.baliček a Cesta pro CSS soubor skopírujete odkazy.
Dáte ULOŽIT


O jednu tabulku víše(nastavení mapy)zaškrtnete spodní políčko - klasická grafika
Dáte ULOŽIT


A MÁTE HOTOVO :)...ZAPOMĚLA JSEM DODAT ŽE K TOMU MUSÍTE MÍT AKTIVNÍ PREMIUM UČET!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
Vesnice krásná ale ta MAPA to je hrůza,úplně mi to ničí oči :(
 

DeletedUser40769

Guest
jj a pletou se tam barbarky a vesnice menších hráčů:( a taky to nefunguje v nočnim bonusu ..ale zas je to dobrý hlídač jestli už je bonus vypnutý :mocking Třeba dnes se vypnul na sv.38 až 8:10 :scratch
 

DeletedUser33829

Guest
Je zajímavé, že pokud má člověk aktivován ten zimní balíček, tak nefungují obrázky u profilů ani ty malé ikonky u jmen.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Hm, mě v mozille mapa nefunguje vůbec což je škoda :( každopádně díky za snahu, chtělo by to aby DK zase vydalo aktuální zimní balíček který nebude zabugovaný.
 

DeletedUser33829

Guest
Musíš mít nastavenou klasickou grafiku na mapě.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru