• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zimní olympijské hry Sochi 2014

  • Zakladatel vlákna Samuel Elánius
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
2014-winter-olympics-logo.png


Zde máte prostor k diskusi o všem co souvisí olympiádou.
 

Přílohy

  • 00-sochi-2014-logo.jpg
    00-sochi-2014-logo.jpg
    99,7 KB · Zobrazení: 7

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
GRATULUJU :beer

Mám velkou radost,že Slovensko má první zlatou.
:thumb
Vždyť Slováci jsou naši nejbližší bratři a sestry.

Doufám,že jich budete mít co NEJVÍCE.
:hi

Jako Moravan Vám držím palce za dlouhodobou podporu, kterou Slováci nám Moravanům PROJEVUJÍ.

Jelikož Moravané NEMAJÍ oficiálně své zástupce v Soši.
Fandím Slovenským sportovcům a držím palce nejen hokejistům,
h04* aby udělali dobrý výsledek.

Slovensko DO TOHO ... Moravané jsou s Vámi.
:muck

Čechům co žijí v Česku alias Čechy též gratuluju k získání již druhé tentokrát stříbrné medaili v rychlobruslení. :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Habrtone, gramaticky správně je:

Čechům co žijí v Česku alias Čechách též gratuluju k získání již druhé a to stříbrné medaile tentokrát v rychlobruslení.

Protože Čechy jsou sklonné a gratulace by byla k druhé stříbrné medaili v rychlobruslení, tedy k druhé medaili ze stejného kovu a disciplíny.:hi
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Co se to dnes děje? Pragocentristé nefandí, že Čechové prohrávají 0:4.:rofl

Měli byste trochu zabrat jinak dostanete od Švéda kládu a dlouho na to nezapomenete.;)

Moc si nezahrávej někteří to špatně snáší. :cool :cool :cool
 

DeletedUser33829

Guest
Počkej, až přijde rozhovor s kladenskou elitou, rozuměj Jaromírem Jágrem, který každému tyká, to bude samé URČITĚ.:rofl

Hlavně, ať to neskončí remízou, když jsem si vsadil na Švédy.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Já nevsadil na nikoho asi to ještě napravím aspoň pár korun 10-15 by to mohlo hodit.

Jako Moravan se na to dívám neutrálně nefandím ani Čechům ani Švédům.

Hokej zatím dobrý Švédové majó navrch. :thumb
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Gratuluju Švédům k výhře nad výlučně Českým národním týmem. :bye
Češi majó co napravovat do dalších zápasů.
Víra a to mám osvědčené hory přenáší . :angel
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tondo,opravdu mě mrzí že už i do sportu musíš zatahovat nacionalistický náhled,ukazuješ tím jen svůj omezený rozhled.

Škoda že i Slováci dostali takový nářez ale hlavu vzhůru byl to první zápas a naopak může napomoci k větší aktivitě v zápasech následujících.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Tondo,opravdu mě mrzí že už i do sportu musíš zatahovat nacionalistický náhled,ukazuješ tím jen svůj omezený rozhled.
Mne zase mrzí,:([SPOIL]že ty nedokážeš pochopit,že fandit nějakému mančaftu není povinnost,ale svobodné rozhodnutí.
Jako občan ČR moravské národnosti nemám povinnost fandit českému národnímu týmu ani kdyby to byl moravský národní tým za ČR tak tu povinnost nemám.
Podle mne se chovám v rámci slušnosti a respektuji to,že za ČR hrají jen mediálně označováni Češi.

Například M.Sáblíková je původem Moravanka, narodila se na Moravě dětství prožila na Moravě,ale média ji označují za Češku.

Ve Španělsku nemají problém napsat do novin. "Katalánec získal pro Španělsko medaili".
U nás to problém je napsat "Moravanka získala pro Českou republiku medaili".

Co k tomu dodat ... nacionalismus hraničící ze šovinismem a upřednostnění jedné skupiny obyvatel vůči druhé by jsem raději zde neřešil.
Nebo řešme to spolu ne však na D.K,ale třeba přes skype či soukromou korespondencí.[/SPOIL]

Dnešní hokej jsem neviděl neboť jsem byl na schůzi a přišel až před chvíli.

SLOVENSKO sice prohrálo to je mne líto držím Slovákům palce. :great
Zítra budu muset naše Slováky v práci podpořit aby neztráceli naději do dalších zápasů.

Ono stejně první 3 zápasy jsou jen na rozbruslení.
Turnaj začíná naostro až 4 zápasem.h01*
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru